Varta

Varta Lityum Bataryalar.,

    VARTA – İsmi “Made in Germany”yi ve bununla beraber 130 yılı aşkın süredir tüm dünyada takdir edilen kalite ve uzmanlığı temsil etmektedir. Varta Pilleri Almanya’daki tek tüketici pili üreticisidir, Almanya’yı bir iş merkezi olarak görmeye ve şirket değerlerine gerçekten bağlı kalmaya devam etmektedir. Varta Pillerinin müşterilerine ilettiği mesajında,  gelecekte de kendilerine inanmalarına devam etmelerini istemektedir:

VARTA – SİZİN HİZMETİNİZDE!

 

GENEL BAKIŞ.,

     Varta düğme pilleri, küçük elektronik cihazlar için güvenilir bir güç kaynağı sağlamak üzere tasarlanmış pillerdir. VARTA pilleri oyuncaklar, alarm sistemleri, hesap makineleri ve araba anahtarları gibi tüm günlük cihazlar için en uygun enerji konseptini sunmaktadır.

Varta düğme pilleri, çeşitli küçük elektronik cihazlar için uygun, marka kalitesine sahip birinci sınıf bir ürünlerdir.

Varta Pilleri, garaj kapılarında, araba anahtarlarında, banyo tartılarında ve tıbbi cihazlar için uygun üretilmiştir.

Düğme pilleri, günlük kullanım için güvenilir bir güç kaynağıdır.

Bu lityum hücreli piller, yüksek enerji yoğunluğu ve iyi sıcaklık davranışı ile karakterize edilmiştir.

Yüksek kaliteli malzemeler, düğme pillerimizin yüksek kapasiteli ve kaliteli olmasını sağlamaktadır.

      İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, Pilsan Elektronik’de mutlaka bir batarya çözümü vardır. AA boy pillerden AAA boy pillere, C boy pillerden, D boy pillere hatta 9V pil çeşitlerine, Şarjlı pillerde, LiFepo4 Pillerde, Li-ion Pillerde, Alkalin Pillerde veya Lithium Pillerde ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli teknolojilerdeki özel pil boyutlarına Pilsan Elektronik olarak sahibiz bazen stoklarımızda erken biten ürünler olabiliyor, mutlaka ilgilendiğiniz ürün için bizi arayınız veya e-mail ( info@pilsanelektronik.com  ) yolu ile sorunuz. Pilsan Elektronik’de birçok ihtiyaca cevap verebilecek farklı alternatif ürünlerde sunabiliyoruz

 

 

Başlıca Kullanım Alanları

* Varta Li-Mn02 diğer adı ile lityum düğme piller anahtarlıklar, 

– uzaktan kumandalar ( araç, tv, otopark, kepenk..vb)

– ev tipi tartılar, 

– giyilebilen eşyalar, 

– sensörler, 

– tıbbi cihazlar (glukometreler, dijital termometreler), 

– spor cihazlarında (kalp atış hızı takip cihazları, bisiklet aksesuarları kullanım için uygundur,

* Varta Li-Mn02 lityum düğme pillerde yüksek saflıkta lityum kullanılır,

* Varta lityum düğme pillerde birçok model ve çeşit bulunmaktadır, bunlardan bazıları CR1220, CR1616, CR1620, CR1632, CR2016, CR2025, CR2032, CR2430 ve CR2450 gibidir.

 

(Şarj edilemez) Li-Mn02 lityum teknolojisini şarj edilebilir diğer lityum teknolojileri ile karıştırmayınız.

 

 

Varta Lityum Piller

  Bir Alman şirketi olan VARTA Pilleri, Global Spectrum Brands grubun da bir parçasıdır , Varta Pilleri dünyanın önde gelen pil üreticilerindendir. Varta Pillerin üretim çeşitlerinde bir çok batarya modeli mevcuttur, yüksek kaliteli alkalin piller, Şarj edilebilir piller ve şarj edilemeyen pil çeşitleri, Nicd Piller, Nimh Piller, Heavy Duty Pilleri, Lityum Piller, şarj cihazları, el fenerleri ayrıca işitme cihazları pilleri ve daha birçok  özel pil çeşitleri mevcuttur. Varta marka pil çeşitlerini Pilsan Elektronik firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz..

    VARTA lityum pil serisi, modern yaşamın tüm alanlarındaki taleplerini karşılamaktadır. Bu piller enerji ihtiyaçlarınızı sağlamak için mükemmel bir seçimdir ve ayrıca aşırı koşullar içinde mükemmel tercihdir. VARTA Lityum Düğme pilleri, -40 ° ile + 60 °C arasındaki sıcaklıklarda çalışabilmektedir. Son teknolojik ekipmanlar ile üretilmekte ve bu sebeb ile maksimum verimlilik ve dayanıklılık  için tasarlanmıştır. Pilsan Elektronik Firmamızdan Varta Lityum Düğme pil çeşitlerine rahatça ulaşabilirsiniz.

 

 

 VARTA CR Serisi 3V Lityum düğme pil.,

    VARTA birincil sınıf düğme pilleri, küçük elektronik cihazlara güvenilir bir güç kaynağı olmak üzere tasarlanmıştır. VARTA pilleri, minik oyuncaklar, alarm sistemleri, hesap makineleri ve araç kumanda anahtarları gibi tüm günlük cihazlar için en uygun enerji konseptini sunmaktadır.,

   VARTA düğme piller, bir çok küçük elektronik cihazlar için uygun, marka kalitesine sahip birinci sınıf bir ürünlerdir.

VARTA CR Lityum düğme pilleri Pilsan Elektronik güvencesi ile , Pilsan Elektronik satış mağazalarımızdan, Pilsan Elektronik e-ticaret sitelerimizden veya Pilsan Elektronik merkez ofisimizden temin edebilirsiniz. Bu Piller ayrıca , garaj kapıları, otomatik kepenk, banyo tartıları ve bir çok tıbbi cihaz için de uygundur.

 Günümüzde VARTA Düğme pilleri, günlük kullanım için güvenilir bir güç kaynağıdır., Bu Lityum 3v Düğme piller, yüksek enerji yoğunluğu ve dayanıklı sıcaklık davranışı ile tercih sebebidir.

    VARTA Pillerindeki yüksek kaliteli malzemeler, 3v düğme pilinin yüksek kapasiteli ve kaliteli olmasını sağlamaktadır. Pilsan Elektronik olarak herzaman kaliteli ve Golobal Markaları sizlere sunmaya devam etmekteyiz. 

 

Varta Foto Lityum 3V&6V / Varta Lityum silindirik piller 3V 

      Günümüz elektronik cihazlarında Elektrik, su ve gaz sayaçlarında, ısıtma tüketim sayaçlarında, tıbbi pipetlerde, sensörler ve alarm sistemlerinde, ev alarm sistemlerinde, sensörler ve sensör ağlarında, otomobil yapımında hırsızlık önleme sistemleri için yedek piller, yol geçiş ücreti gibi modern ölçüm, güvenlik ve otomotiv uygulamaları ve e-çağrı Sistemlerinde, optimum verimlilik için son derece güvenilir güç kaynaklarına ihtiyaç vardır. VARTA Lityum pil çeşitlerini Pilsan Elektronik güvencesi ile , Pilsan Elektronik satış mağazalarımızdan, Pilsan Elektronik e-ticaret sitelerimizden veya Pilsan Elektronik merkez ofisimizden temin edebilirsiniz. Tüm bu uygulamalar için VARTA pilleri, iki seride lityum ağırlıklı olarak yuvarlak hücreler ve pil takımlarından oluşan eksiksiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır Her türlü uygulama için en yüksek kapasiteye sahip CR 1/2 AA, CR 2/3 AA ve CR AA silindirik endüstriyel pil serileri ve CR2, CR123A, CRP-2 ve 2CR-5 iletişim ve kablosuz sensör uygulamalarında yüksek deşarj akımları için yüksek enerji serisi pillerdir.

 

Varta ULTRA Lithium 1.5V&9V Lityum Silindirik Piller – Li/FeS2 Piller

     VARTA Bataryaları, enerjisi yoğun uygulamalar için yüksek kalite ve performansa sahip bir dizi yüksek kaliteli ULTRA Lityum pili piyasaya sürmüştür.

Bunlar AAA ve AA boyutları için Lityum / Demir Disülfit (Li/FeS2) kimyasına ve PP3 9V için Lityum-Mangan Dioksit kimyasına dayanan ULTRA Lityum pillerdir, Bu piller Alkalin pillerine kıyasla %38’e kadar daha düşük ağırlığa sahip pillerdir. VARTA ULTRA Lityum piller tüketici, endüstriyel ve dış mekan kullanımı için mükemmel bataryalardır ve aşırı koşullar altında son derece iyi çalışmaktadırlar. Bu piller ayrıca, 15* yıl güç saklama garantisiyle (PP3 için *10 yıl) mükemmel raf ömrü saklama kapasitesine sahiptir. ( bu değerler pillerin saklama koşulları ve kullanma koşulların agöre değişkenlik gösterebilmektedir) VARTA Lityum pil çeşitlerini Pilsan Elektronik güvencesi ile , Pilsan Elektronik satış mağazalarımızdan, Pilsan Elektronik e-ticaret sitelerimizden veya Pilsan Elektronik merkez ofisimizden temin edebilirsiniz.

 

VARTA ULTRA Lityum pilleri 3 model olarakdüşünülmüş ve 3 boyutta AAA, AA ve PP3 9V olarak üretilmiştirr, bu da onları çok çeşitli cihaz ve uygulamalara uygun hale getirmektedir.

 

Lityum Pillerde Güvenlik / Varta Çocuklarımızın pillerden Korunmasına yardımcı olmaktadır. 

    Lityum Düğme piller,özellikle küçük cihazlara güç sağlamak için tasarlandıklarından, bu pillerin boyutları da oldukça küçüktür. Bu nedenle düğme pillerin çocuklar tarafından istemeyerek de olsa yutulma riski vardır. EPBA ve üyeleri (EPBA Ne demektir -Detayları aşağıdadır), Detaylı bilgiler sağlayarak ve farkındalığı artırarak bu riski azaltma konusunda kararlı bir kurumdur.

    EPBA Genel Sekreteri Hans Craen’e göre, pillerin güvenli kullanımı EPBA’nın kilit değerlerinden biri.Hans Craen,sürekli olarak karşılaşılan,küçük pillerin yutulmasıyla oluşan kazaların,küçük çocukların sağlıkları için ciddi bir risk oluşturduğuna dikkat çekmektedir.

   Varta Lityum Bataryaları Pilsan Elektronik Firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz. Dünyamızda her yıl yüzlerce pil yutma vakası gerçekleşmektedir ve bu kazaların yarısından fazlasını 6 yaşın altındaki çocuklar oluşturmaktadır. Uzaktan kumanda, oyuncak ve kumandalı anahtarlıklar gibi cihazlar küçüldükçe, daha fazla lityum düğme pil kullanımına ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer tedavi edilmez ve acil müdehale edilmez ise yutulmuş bir lityum düğme pil, iki saat gibi kısa bir sürede ölümcül hale gelebilen zararlı bir kimyasal reaksiyona neden olabilir. Çocuğunuzun herhangi bir pil yuttuğunu düşünüyorsanız hemen bir acil servise başvurunuz.

 

EPBA Nedir..?

    Avrupa Taşınabilir Pil Birliği demektir, primer ve şarj edilebilir (Şarjlı veya Şarjsız) taşınabilir pil üreticilerinin, ürünlerinde taşınabilir pil kullanan endüstrilerin ve ayrıca  Avrupa Birliği içinde etkin olan taşınabilir pil distribütörlerinin çıkarlarını temsil eden öncü organizasyondur. Tüketicilere yaşam döngüleri boyunca sürdürülebilir olan eksiksiz güç çözümleri sağlamak için üyelerinin Avrupa kurumlarına ve diğer önde gelen uluslararası kuruluşlara yönelik ortak çıkarlarını desteklemektedir.                    

 

 

 

 

 

 

 

 

           CR Serisi 3v / Button Type / Coin Cell Li-Mn02 Piller

 

No

Pilsan Stok Kodu

MARKA

MODEL

VOLT

GÜÇ

Sıcaklık Aralığı

Ağırlık

Ölçü

Benzer Modeller

PDF

 

 

 

Type

V

MAH

°C

GR

mm

Pilsan Elektronik ve Diğer Global market benzerleri

 

1

 

VARTA

CR1/3N

3V

170

-55°C to 70°C

3,00

11,4 X 10,4

CR1-3N / DL1-3N / 2L76 / CR11108

 

2

 

VARTA

CR1216

3V

27

-55°C to 70°C

0,70

12.2 x 1.4

1216, 6216, BR1216, BR1216-1W, CR1216-1W, DL1216,ECR1216, KCR1216, LM1216

 

3

 

VARTA

CR1220

3V

35

-55°C to 70°C

0,80

12.2 x 1.8

1220,6220,BR1220,CR1220, DL1220, ECR1220, GPCA10, GPCR1220, KCR1220, LM1220

 

4

 

VARTA

CR1225

3V

48

-40°C to85°C

0,90

12.5 x 2.5

1225,6225,BR1225,CR1225, DL1225, ECR1225, GPCA15, GPCR1225, KCR1225, LM1225

 

5

 

VARTA

CR1616

3V

55

-55°C to 70°C

1,20

16 x 1.6

1616, 6616, BR1616, CR1616-1W, DL1616, ECR1616, GPCR1616, KCR1616, LM1616

 

6

 

VARTA

CR1620

3V

70

-55°C to 70°C

1,20

16 x 2.0

1620, BR1620, CR1620-1W, DL1620, DL1620B, ECR1620, KCR1620, LM1620

 

7

 

VARTA

CR1632

3V

140

-55°C to 60°C

1,80

16 x 3.2

1632, BR1632, CA17, DL1632, ECR1632, E-CR1632, KCR1632, KECR1632, KL1632

 

8

 

VARTA

CR2016

3V

90

-55°C to 70°C

1,80

20 x 1.6

2016, BR2016,CR2016-1W, DL2016, ECR2016, GPCA12, GPCR2016, KL2016

 

9

 

VARTA

CR2025

3V

157

-55°C to 70°C

2,50

20 x 2.5

2025, 6025, BR2025, CR2025, DL2025, ECR2025, GPCA13, GPCR2025, LM2025

 

10

 

VARTA

CR2032

3V

230

-55°C to 70°C

3,00

20 x 3.2

2032, 6032, BR2032, DL2032, EA2032, ECR2032, GPCR2032, KECR2032, KL2032

 

11

 

VARTA

CR2320

3V

155

-55°C to 70°C

2,90

23 x 2.0

2320, 6320, BR2320, DL2320, EA2320, ECR2320,     GPCR2320, KECR2320, KL2320

 

12

 

VARTA

CR2430

3V

280

-55°C to 70°C

4,00

24.5 x 3.0

2430, 6430, BR2430, DL2430, ECR2430, GPCR2430, KECR2430, KL2430, L2430, 

 

13

 

VARTA

CR2450

3V

620

-55°C to 70°C

6,20

24.7 x 5.0

2450, 6450, BR2450, CA10, CR2450N, DL2450, ECR2450, KCR2450, LM2450

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          CR Serisi 3V-6V / FOTO TYPE ve LITYUM SILINDIRIK PiLLER

 

No

Pilsan Stok Kodu

MARKA

MODEL

VOLT

GÜÇ

Sıcaklık Aralığı

Ağırlık

Ölçü

Benzer Modeller

PDF

 

 

 

Type

V

MAH

°C

GR

mm

Pilsan Elektronik ve Diğer Global market benzerleri

 

14

 

VARTA

CR2

3V

920

-20°C to 70°C

11,00

15.6 x 27.0

CR2 Battery, CR-2 Battery, ORION CR2 Battery, ORION CR-2 Battery

 

15

 

VARTA

CR123A

3V

1430

-20°C to 60°C

16,00

17.0 x 34.5

123, 123A, 2/3A, 5018LC, BR2/3A, CR123, CR123A, CR17335, CR17345, CR23, DL123A

 

16

 

VARTA

CR-P2

6V

1450

-20°C to 60°C

38,00

35 x 19.5 x 36

Varta CR-P2, DL223A battery, EL223AP – 6V, CRP2, CR-P2

 

17

 

VARTA

2CR-5

6V

1600

-20°C to 60°C

42,00

34 x 17 x 45

6203 Battery, varta 2CR5 Battery, ORION 2CR5 Battery, 2CR5, DL245, EL2CR5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

 

VARTA

CR1/2AA

3V

950

-55°C to 70°C

11,50

14.45 x 25.30

Varta 6127 Battery, Orion 6127 , CR1/2AA Battery, Varta CR14250 Battery

 

19

 

VARTA

CR2/3AA

3V

1350

-55°C to 70°C

15,00

14.75 x 33

Varta 6137 Battery, Orion 6137 , CR2/3AA Battery

 

20

 

VARTA

CRAA

3V

2000

-55°C to 70°C

21,50

14.75 x 50.5

Varta 6117 Battery, Orion 6117, Varta CRAA Lithium Battery

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

           Endüstriel 1.5V/9V Lithium Iron Disulfide (Li/FeS2) Piller

 

No

Pilsan Stok Kodu

MARKA

MODEL

VOLT

GÜÇ

Sıcaklık Aralığı

Ağırlık

Ölçü

Benzer Modeller

PDF

 

 

 

Type

V

MAH

°C

GR

mm

Pilsan Elektronik ve Diğer Global market benzerleri

 

21

 

VARTA

6103 AAA

1.5V

1100

-40°C to 50°C

7,30

10.5 x 44.5

Varta 6103 , Varta AAA Lithium, Orion AAA Lithium, AA LR03 , R03, Varta FR03 pil

 

22

 

VARTA

6106 AA

1.5V

2900

-40°C to 60°C

15,00

14.5 x 50.5

Varta 6106 , Varta AA Lithium, Orion AA Lithium battery, Varta FR14505

 

23

 

VARTA

6122 9V

9V

1200

-20°C to 60°C

36,40

49 x 26.5 x 17.5

Varta 6122, Varta 9V Lithium, Orion 9V Lityum, varta CR-V9, Orion L522/Orion 6122

 

 

 

 

 

        

Sayfayı paylaş :

Pil Grubu Üretimi

Yüksek Kapasiteli Pil Grupları

Özel olarak üretilmiş pil grupları, özellikle endüstride büyük avantaj sağlayarak projenize doğrudan katkı sağlar. Pil gruplarını monte ederken daha yüksek bir güvenlik standardına ulaşmak için, kapsamlı bir kalite güvence sürecinden geçiyoruz.

Lityum İyon Pil Grubu Sistemleri
100%
LiFePO4 Pil Grubu Sistemleri
100%
Ni-Cd Pil Grubu Sistemleri
100%
Ni-Mh Pil Grubu Sistemleri
100%
Li-SOCI2 Pil Grubu Sistemleri
100%

Bugün İletişime Geçin

Projelerinize destek olabilmek için satış ve teknik destek ekibimize iletişim formumuz üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yalnızca performansı optimize etmekle kalmıyoruz!

Aynı zamanda orijinal üretim yapan iş ortaklarımızın gereksinimlerini karşılayan tüm ürünlerden yüksek kaliteli, güvenilir, özel pil grupları tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. Şirket içi devre ve dizayn tasarımı dahil olmak üzere lityum iyon pil sistemlerinin  üretiminde uzmanız; teknik uzmanlığımız ve yazılım bilgimizle, projeleriniz için en güvenli ve en iyi eşleşmeyi garanti ediyoruz.

İŞ SÜREÇLERİMİZ

Yeni nesil elektrikli araçlara güç sağlıyoruz

Enerji ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek kaliteli lityum iyon entegre pil çözümleri sunuyoruz. Elektrikli araçlar, elektrikli ulaşım, endüstriyel ve ticari pazarlar için lityum iyon pil sistemlerinin yanı sıra büyük ölçekli enerji depolama sistemleri tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. 

01

İletişim Formu

Web sitemiz üzerinden iletişim formumuzu doldurun. Form üzerindeki ilgili alanda projenizi açıklayın. İletişim Bilgilerinizi eksiksiz olarak bize iletin.

02

Müşteri Danışmanı

Form bize ulaştıktan sonra müşteri danışmanımız iletişim bilgileriniz üzerinden size ulaşarak detaylı bilgi için randevu planlayalım.

03

Prototip Oluşturma

Proje detaylarınız için bir prototip oluşturduktan sonra sistemleriniz için uygunluğunu birlikte kontrol edelim ve sistemin geliştirilmesini sağlayalım.

04

Projeniz Hazır!

Test ve kalite süreçlerinden sonra projenizin üretimine başlayalım ve proje bitim tarihinde size teslim ederek başarılarınıza ortak olalım!

1998 yılından kurulan “Pilsan Elektronik” kurulduğu günden bu güne kadar kendine ilke olarak güven, kalite, süreklilik ve yeniliği temel edinmiştir.

Sektördeki Yenilikleri Önce Siz Öğrenin!

Pilsan Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.

error: Bu içerik kopyalanamaz! (Pilsan Elektronik)