Varta

VARTA Alkalin Pilleri, 

   VARTA – İsmi “Made in Germany”yi temsil etmektedir ve bununla beraber 130 yılı aşkın süredir tüm dünyada takdir edilen kalite ve uzmanlığı da temsil etmektedir. Varta Pilleri Almanya’daki tek tüketici pili üreticisidir, Varta pilleri sistemsel olarak Almanya’yı bir iş merkezi olarak görmeye ve şirket değerlerine gerçekten bağlı kalmaya devam etmektedir. Varta Pillerinin amacı, müşterilerinin gelecekte de kendilerine inanmalarına devam etmelerini sağlamaktır. Bunun için her geçen gün daha fazla çalışmaktadır. Pilsan elektronik olarak bizlerde aynı görüş içerisinde müşterilerimize çözüm odaklı yaklaşmaktayız, Varta alkalin pilleri, düşük akımlı, yüksek teknoloji ürünü ve çok enerji tüketen cihazlarınız için güçlü, uzun ömürlü, hassas enerjiler sunmaktadır. Alkalin piller tüm birincil pil satışlarının yaklaşık olarak %60’ını oluşturmaktadır. Varta’nın Alkalin LongLife, Alkalin LongLife Power serileri gibi alkalin pilleri yüksek performansları ve uygun fiyatları nedeniyle birçok kurumsal müşterilerimiz arasında daha popülerdir.

   Kendini dinamik, yeni ve yüksek performanslı yeniliklere adamış Varta pilleri, her enerji ihtiyacı için tam olarak doğru değerleri sağlamaktadır. Varta’nın bir çok pilleri Almanya’da üretilmektedir ve Alman gümrüğü tarafından Yetkili Ekonomik Operatör (AEO) olarak onaylanmıştır. Bu hizmet, Varta şirketinin güvenilirliğini ve güvenliğini teyit eder. Varta pillerin Alkalin serisinde bir çok alternatif ürünleri bulunmaktadır.. Varta alkalin pilleri Pilsan Elektronik firmasından güvenle temin edebilirisiniz., ürünlerimizden bazı modeller aşağıdaki gibidir.

 

    

Pilsan Elektronik olarak vizyonumuzda Varta pillerinin yeri;

     Güçlü Varta markası, Pilsan Elektronik şirketimizdeki diğer global markalar ile birlikte ürün grubumuzun merkezinde stratejik başarı faktörlerimizden birisidir. Öncü ruhumuz, en iyi ve en güvenilir pil hücrelerine olan tutkumuzla, her zaman küresel pil teknolojisinin geleceğini şekillendirmeye devam ediyoruz.

 

 

   Pilsan Elektronik, VARTA batarya ürünlerinin (piller, düğme piller, şarj edilebilir piller, şarj cihazları, powerbanklar, fenerler) resmi dağıtıcısıdır. Heavy Duty Piller, Şarjlı Piller, Alkalin Piller, Lityum Piller, Fener çeşitleri, kendi kendine deşarjı düşük önceden şarj edilmiş piller, özel piller (saatler, elektronik cihazlar, vb. için) veya PowerBank gibi mobil enerji ürünleri olsun, VARTA ürün yelpazemizde her uygulama için doğru ürünü bulabilirsiniz..

 

    Akü, Pil ve Batarya toptancısı olarak, Türkiye’deki bütün şehirler ile ve yakın ülkeler ile çalışıyoruz, geniş bir ürün yelpazesine ek olarak, batarya montaj hizmetimizde bulunmaktadır ve rekabetçi fiyatlar sunmaya çalışmaktayız. Batarya serimiz hakkında sorularınız mı var? Batarya yelpazesi (akümülatörler, piller, şarj cihazları, pil montajı vb.) için güler yüzlü satış ekibimiz +90 212 320 99 84 pbx numaralı telefondan veya info@pilsanelektronik.com adresine e-posta gönderirseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!

 

Pilsan Elektronik, Varta pillerine ek olarak, Duracell, Energizer ve kendi markamız Orion pillerininde dağıtıcısı konumundadır. Ayrıca Panasonic,Samsung, LG, Rayovac, Saft, Yuasa, Fanso, ve Henza üreticilerinden geniş bir yelpazede batarya ürünleri sunuyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin talebi üzerine şu anda ürün yelpazemizde olmayan ürünleri de hızlı bir şekilde dahil edip teslim etmekten mutluluk duyuyoruz.

 

 

 

Varta Longlife Alkaline Pilleri:

   Varta’nın bu pilleri ,Pilsan Elektronik stoklarında her zaman mevcuttur. Bu Alkalin piller sürekli çalışma için kompakt ve güçlü pillerdir. VARTA LongLife en dayanıklı pillerdendir. Bu alkalin serisi pillerimiz özellikle sabit ve düşük güç gereksinimleri olan cihazlarda iyi çalışmaktadır, örn. Uzaktan kumandalar, Duvar saatleri veya Radyolar. Bu ve benzeri cihazlar için Varta LongLife Alkaline pil serisi, uzun kullanım ömürlü ve güvenilir enerji dağıtımı ile tercih edilmektedir. LongLife Alkalin Piller ve diğer Varta pilleri Pilsan Elektronik Stoklarımızdan temin edebilirsiniz.

  Varta LongLife Alkalin pilleri, Uzun Ömürlü Alkalin piller demektir, Sürekli ve düşük enerji ihtiyacı olan cihazlar için uzun ömürlü pillerimiz olan VARTA Longlife ile her gün tüm özgürlüklerinizi koruyun. Her saniye bağımsız kalmanızı sağlayan uzun çalışma süreleri ve güvenilir enerji dağıtımı ile öne çıkıyoruz. Varta LongLife pillerine güven cihazlarınızın enerjisi için gereklidir.

 

Varta Longlife Power Alkaline Pilleri:

  Varta’nın bu pilleri güvenilir ve uzun ömürlü performans pilleridir Ayrıca Varta pillerinin en güçlü modellerinden biridir. Yüksek enerji gereksinimi olan cihazlarda, bilgisayar aksesuarlarında veya el fenerlerinde kullanım için özel olarak geliştirilmiştir Varta LongLife Power, yüksek enerji tüketimine sahip cihazlar için gereken güçlü değerleri vermektedir.

  Varta Uzun Ömürlü Güç Pilleri, Longlife Alkaline serisi, güce en aç cihazlara yüksek enerji verilmesini sağlamak için Varta mühendisleri tarafından özel olarak geliştirilmiştir. Güvenilir yüksek kaliteli ürünleriyle tanınan ve Almanya’da üretilen bu seri piller, güvenilirlik sunarken uygun maliyeti ile de çok tercih edilen pillerimizdendir Pilsan elektronik bünyesinde Varta alkalin serisi pillerin her modeli bulunmaktadır. Bu pillerimiz maksimum performans sağlamak için, enerjinin en iyi örneği olan Birincil Alkali Manganez (ZN/MN02) kimyasından oluşmaktadır. Ayrıca ilave cıva içermemektedir, bu özellik de Varta alkalin pillerini bazı rakip pillerden “daha çevreci” yapmaktadır.

Şu anda bu seride AA, AAA, C, D ve 9V popüler pil boyutlarını stokluyoruz.

 

Varta Longlife Maxpower Alkaline Pilleri:

Varta’nın en uzun ömürlü alkalin pillerindendir, Varta LongLife Max Power ile dijital cihazlarınız için mümkün olan en iyi hassasiyeti elde edersiniz. Düzensiz enerji gereksinimleri nedeniyle hassas enerji gerektiren cihazlar için geliştirilen Varta LongLife Max Power, hassas ve esnek enerji sağlar. Pilsan elektronik tarafından yüksek enerji ihtiyacı olan cihazlarınız için önerilmektedir. Varta’nın Uzun Ömürlü Maksimum Güçlü Pilleridir, Resmi olarak Max Tech olarak da bilinen Varta Longlife Max Power serisi, hem güvenilir hem de esnek güç sağlamak için Varta mühendislerince en son alkalin teknolojisini kullanmaktadır. Bu, onları enerjiye aç cihazlar ve değişen enerji gereksinimlerine sahip cihazlar için mükemmel ve vazgeçilmez kılmaktadır. Bu serideki piller, diğer tanınmış markaların benzer üst düzey pilleriyle karşılaştırılabilecek özel bir performansın yanında ayrıca uygun maliyeti, uzun ömürlü kullanım süresi ve yüksek bir standart özellikleri de sunmaktadır. Varta Max Power pilleri, Pilsan elektronik Firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz.

 

Varta Industrial PRO Alkaline Pilleri: 

  Varta Industrial Pro, profesyonel uygulamalar için özel olarak tasarlanmış hassas pillerdir, Tüm endüstriyel ve ticari uygulamalarda son derece iyi performansa sahip mükemmel enerji çözümü sağlayan bu pillerimiz. Hızlı ve kolay kullanım için OEM cihazlarınızda beklenen enerji gereksinimlerini en üst düzeyde karşılamaktadır.  hassas hücre tasarımı. Güçlü ve güvenilir pillerdir ayrıca Hızlı kullanım için özel ambalajlanmış pillerimizdir, Yüksek kalitede, Endüstri ve Ticaret için özel olarak üretilmiş bu pillerimizin raf ömürleri yaklaşık 10 yıldır. Yüksek deşarj akımlarıyla bekleme veya darbeli deşarjlar için ideal pillerimizdendir.Varta Endüstriyel Pro pillerin mükemmel kapasitesi ve yine mükemmel kalitesi ile paranızın karşılığını tam olarak alabilmektesiniz.. Ticari kullanım için özel olarak ambalajlanan Varta Industrial alkalin serisi, toplu ambalajlarda bulunan yüksek kaliteli alkalin pillerden oluşan bir seridir. Pilsan elektronik firmamızda en sık kullanılan pilleri C, D, 9V 20’li kutularda, AAA 10’lu ve AA 4’Lü  paketlerde sunulmaktadır.Bu Varta Industrial pilleri, en yüksek Alman standartlarına göre üretilmiştir ve toplu olarak tedarik edilebilmektedir, bu özellik sayesinde zaman kaybetmeden sipariş verilebilir , güç performansı üst düzeyde pillerimizdendir.

  VARTA Alkaline INDUSTRIAL PRO ile bir pil serisi değil aynı zamanda Pilsan Elektronik dağıtım sistemi ile güvenli bir enerji sunuyoruz. Tüm dünyada kullanımınız için LR03/AAA, LR06/AA, LR14/C, LR20/D ve 9V blok tipi ambalajlar ile mevcuttur.

 

Alkalin piller tehlikeli midir?

       Alkalin piller ve Diğer Bütün Pil çeşitleri, geçerli yönergeler ve amaçlanan amaç doğrultusunda kullanılırsa tehlikeli değildir.Pilleri amacı dışında kullanmak, içlerini açmaya çalışmak, ateşe atmak, kırmak veya parçalamak kendinize ve etrafınıza zarar vermenize neden olabilir. Kullanılmış pillerinizi asla çöpe , toprağa ve ateşe atmayınız.. biten pillerinizi en yakın pil toplama kutusuna bırakınız. Bütün pilleri ( Dolu Pil veya Boş Pil) Çocuklardan uzak tutunuz. Varta Alkalin Pil çeşitlerini Pilsan Elektronik Firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz. Dünyamızda her yıl yüzlerce pil yutma vakası gerçekleşmektedir ve bu kazaların yarısından fazlasını 6 yaşın altındaki çocuklar oluşturmaktadır. Uzaktan kumanda, oyuncak ve kumandalı anahtarlıklar gibi cihazlar küçüldükçe, daha fazla lityum düğme pil kullanımına ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer tedavi edilmez ve acil müdehale edilmez ise yutulmuş bir lityum düğme pil, iki saat gibi kısa bir sürede ölümcül hale gelebilen zararlı bir kimyasal reaksiyona neden olabilir. Çocuğunuzun herhangi bir pil yuttuğunu düşünüyorsanız hemen bir acil servise başvurunuz.  

 

          İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, Pilsan Elektronik’de mutlaka bir batarya çözümü vardır. AA boy pillerden AAA boy pillere, C boy pillerden, D boy pillere hatta 9V pil çeşitlerine, Şarjlı pillerde, LiFepo4 Pillerde, Li-ion Pillerde, Alkalin Pillerde veya Lithium Pillerde ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli teknolojilerdeki özel pil boyutlarına Pilsan Elektronik olarak sahibiz bazen stoklarımızda erken biten ürünler olabiliyor, mutlaka ilgilendiğiniz ürün için bizi arayınız veya e-mail ( bilgi@pilsanelektronik.com  ) yolu ile sorunuz. Pilsan Elektronik’de birçok ihtiyaca cevap verebilecek farklı alternatif ürünlerde sunabiliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

VARTA LongLife ALKALIN PIL ÇEŞİTLERİ

 

No

Pilsan Stok Kodu

MARKA

Çeşit

Model

Ambalaj

VOLT

Kapasite

Ağırlık

Ölçü

Benzer Modeller

PDF

 

 

 

 

Type

Ambalaj içi

V

mah

GR

mm

Pilsan Elektronik ve Diğer Global market benzerleri

 

1

114.002.4103.404

VARTA

LongLife

AAA

4’Lü

1,5

1230

11,3

10,5 x 44,5

AAA, LR3, LR03, MN2400, AM4, AAA micro, PC1500, 4003

 

2

114.002.4106.404

VARTA

LongLife

AA

4’Lü

1,5

2800

23,2

14.5 x 50,5

AA, MN1500, LR6, PC1500, E91, AM3, LR6/M, KAA, 4006

 

3

114.002.4114.402

VARTA

LongLife

C

2’Li

1,5

7600

65,8

26,2 x 50

C, LR14, MN1400, LR14/L, AM2, 4014, AM-2, BABY

 

4

114.002.4120.402

VARTA

LongLife

D

2’Li

1,5

16000

135,1

34,2 x 61,5

D, LR20, MN1300, MX1300, LR20/XL, AM-1, AM1, MONO

 

5

114.002.4122.401

VARTA

LongLife

9V

Tek’Li

9v

565

46,0

48,8 x 26 x 16,9

E-BLOCK,6LR1, PC1604, 6AM-6, 4022, 6AM6,9V, MN1604

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VARTA LongLife Power ALKALIN PIL ÇEŞİTLERİ

 

No

Pilsan Stok Kodu

MARKA

Çeşit

Model

Ambalaj

VOLT

Kapasite

Ağırlık

Ölçü

Benzer Modeller

PDF

 

 

 

 

Type

Ambalaj içi

V

mah

GR

mm

Pilsan Elektronik ve Diğer Global market benzerleri

 

1

114.005.4903.402

VARTA

LongLife Power

AAA

4’Lü

1,5

1270

11,4

10,5 x 44,5

AAA, LR3, LR03, MN2400, AM4, AAA micro, PC1500, 4003

 

2

114.005.4906.404

VARTA

LongLife Power

AA

4’Lü

1,5

2970

23,8

14.5 x 50,5

AA, MN1500, LR6, PC1500, E91, AM3, KAA, 4006, AM-3

 

3

114.005.4914.402

VARTA

LongLife Power

C

2’Li

1,5

7800

65,8

26,2 x 50

C, LR14, MN1400, LR14/L, AM2, 4014, AM-2, BABY

 

4

114.005.4920.402

VARTA

LongLife Power

D

2’Li

1,5

16500

136,9

34,2 x 61,5

D, LR20, MN1300, MX1300, LR20/XL, AM-1, AM1, MONO

 

5

114.005.4922.401

VARTA

LongLife Power

9V

Tek’Li

9v

580

46,0

48,8 x 26 x 16,9

E-BLOCK,6LR1, PC1604, 6AM-6, 4022, 6AM6,9V, MN1604

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VARTA LongLife MAXPower ALKALIN PIL ÇEŞİTLERİ

 

No

Pilsan Stok Kodu

MARKA

Çeşit

Model

Ambalaj

VOLT

Kapasite

Ağırlık

Ölçü

Benzer Modeller

PDF

 

 

 

 

Type

Ambalaj içi

V

mah

GR

mm

Pilsan Elektronik ve Diğer Global market benzerleri

 

1

114.006.4703.404

VARTA

LongLife MAXPower

AAA

4’Lü

1,5

1280

11,5

10,5 x 44,5

AAA, LR3, LR03, MN2400, AM4, AAA micro, PC1500, 4003

 

2

114.006.4706.404

VARTA

LongLife MAXPower

AA

4’Lü

1,5

2900

24,0

14.5 x 50,5

AA, MN1500, LR6, PC1500, E91, AM3, KAA, 4006, AM-3

 

 

 

                                               

 

 

 

 

 

 

 

VARTA INDUSTRIAL Pro ALKALIN PIL ÇEŞİTLERİ

 

No

Pilsan Stok Kodu

MARKA

Çeşit

Model

Ambalaj

VOLT

Kapasite

Ağırlık

Ölçü

Benzer Modeller

PDF

 

 

 

 

Type

Ambalaj içi

V

mah

GR

mm

Pilsan Elektronik ve Diğer Global market benzerleri

 

1

114.003.4003.100

VARTA

Industrial Pro

AAA

10’Lu

1,5

1270 

11,0

10,5 x 44,5

AAA, LR3, LR03, MN2400, AM4, AAA micro, PC1500, 4003

 

2

114.003.4006.100

VARTA

Industrial Pro

AA

4’Lü

1,5

2970

24,0

14.5 x 50,5

AA, MN1500, LR6, PC1500, E91, AM3, LR6/M, KAA, 4006

 

3

138.101.0006.100

VARTA

Industrial Pro

C

20’Li

1,5

7800

71,0

26,2 x 50

C, LR14, MN1400, LR14/L, AM2, 4014, AM-2, BABY

 

4

138.101.0007.100

VARTA

Industrial Pro

D

20’Li

1,5

17000

145,0

34,2 x 61,5

D, LR20, MN1300, MX1300, LR20/XL, AM-1, AM1, MONO

 

5

138.101.00087.100

VARTA

Industrial Pro

9V

20’Li

9v

640

46,0

48,8 x 26 x 16,9

E-BLOCK,6LR1, PC1604, 6AM-6, 4022, 6AM6,9V, MN1604

 

Pil Grubu Üretimi

Yüksek Kapasiteli Pil Grupları

Özel olarak üretilmiş pil grupları, özellikle endüstride büyük avantaj sağlayarak projenize doğrudan katkı sağlar. Pil gruplarını monte ederken daha yüksek bir güvenlik standardına ulaşmak için, kapsamlı bir kalite güvence sürecinden geçiyoruz.

Lityum İyon Pil Grubu Sistemleri
100%
LiFePO4 Pil Grubu Sistemleri
100%
Ni-Cd Pil Grubu Sistemleri
100%
Ni-Mh Pil Grubu Sistemleri
100%
Li-SOCI2 Pil Grubu Sistemleri
100%

Bugün İletişime Geçin

Projelerinize destek olabilmek için satış ve teknik destek ekibimize iletişim formumuz üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yalnızca performansı optimize etmekle kalmıyoruz!

Aynı zamanda orijinal üretim yapan iş ortaklarımızın gereksinimlerini karşılayan tüm ürünlerden yüksek kaliteli, güvenilir, özel pil grupları tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. Şirket içi devre ve dizayn tasarımı dahil olmak üzere lityum iyon pil sistemlerinin  üretiminde uzmanız; teknik uzmanlığımız ve yazılım bilgimizle, projeleriniz için en güvenli ve en iyi eşleşmeyi garanti ediyoruz.

İŞ SÜREÇLERİMİZ

Yeni nesil elektrikli araçlara güç sağlıyoruz

Enerji ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek kaliteli lityum iyon entegre pil çözümleri sunuyoruz. Elektrikli araçlar, elektrikli ulaşım, endüstriyel ve ticari pazarlar için lityum iyon pil sistemlerinin yanı sıra büyük ölçekli enerji depolama sistemleri tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. 

01

İletişim Formu

Web sitemiz üzerinden iletişim formumuzu doldurun. Form üzerindeki ilgili alanda projenizi açıklayın. İletişim Bilgilerinizi eksiksiz olarak bize iletin.

02

Müşteri Danışmanı

Form bize ulaştıktan sonra müşteri danışmanımız iletişim bilgileriniz üzerinden size ulaşarak detaylı bilgi için randevu planlayalım.

03

Prototip Oluşturma

Proje detaylarınız için bir prototip oluşturduktan sonra sistemleriniz için uygunluğunu birlikte kontrol edelim ve sistemin geliştirilmesini sağlayalım.

04

Projeniz Hazır!

Test ve kalite süreçlerinden sonra projenizin üretimine başlayalım ve proje bitim tarihinde size teslim ederek başarılarınıza ortak olalım!

1998 yılından kurulan “Pilsan Elektronik” kurulduğu günden bu güne kadar kendine ilke olarak güven, kalite, süreklilik ve yeniliği temel edinmiştir.

Sektördeki Yenilikleri Önce Siz Öğrenin!

Pilsan Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.

error: Bu içerik kopyalanamaz! (Pilsan Elektronik)