Panasonic

Panasonic PowerLine ALKALIN Piller,

     Panasonic, dünya standartlarında en kaliteli pillerin ve endüstriyel akümülatörlerin üreticilerindendir. Panasonic marka piller, en yüksek güvenilirlik seviyeleri gerektiren uygulamalar için aranan bir markadır. Şirketin batarya ürün yelpazesinde yüksek kaliteli lityum-iyon, lityum, alkalin piller, Ni-Cd ve Ni-Mh serisi piller ile kurşun-asit piller yer almaktadır. Panasonic Firmasının hücre güvenliğine verdiği önem ,marka güvenirliğini artırmakla beraber bu şirketi dünyanın önde gelen pil üreticileri arasına sokmktadır.

     Panasonic Powerline alkalin piller geniş bir sıcaklık aralığında çalışabilmektedir: -20oC ile +55oC, düşük iç dirence, uzun kullanım ömrüne ve yüksek enerji yoğunluğuna sahip pillerdir. Tek bir alkalin hücre voltajı 1.5V ‘tur. Bu alkalin piller düşük akım, uzun çalışma süresi ve güvenilirlik gerektiren cihazlara adanmıştır.

    Panasonic Powerline alkalin Piller uzun süre dayanacak şekilde özel olarak geliştirilmiştir, şarj edilemezler ancak yüksek akıma ve büyük kapasiteye sahiptirler, bu da çok yüksek bir standardı karşıladıkları ve uzun ömürlü oldukları anlamına gelir. Piller, özel uygulamanıza uyacak şekilde çeşitli boyutlarda ve kapasitelerde mevcuttur.Stoklarımızda AAA ve AA boyutlarda powerline alkalin serisi bulunmaktadır.

      

 İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, Pilsan Elektronik’de mutlaka bir batarya çözümü vardır. AA boy pillerden AAA boy pillere, C boy pillerden, D boy pillere hatta 9V pil çeşitlerine, Şarj edilebilir Pillerde, LiFepo4 Pillerde, Li-ion Pillerde, Alkalin Pillerde veya Lithium Pillerde ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli teknolojilerdeki özel pil boyutlarına Pilsan Elektronik olarak sahibiz bazen stoklarımızda erken biten ürünler olabiliyor, mutlaka ilgilendiğiniz ürün için bizi arayınız veya e-mail ( bilgi@pilsanelektronik.com   ) yolu ile sorunuz. Pilsan Elektronik’de birçok ihtiyaca cevap verebilecek farklı alternatif ürünlerde sunabiliyoruz

    

Panasonic Alkalin Powerline AAA ve AA Piller.,

     AAA (ince Kalem pil ) ve AA (Kalem pil) piller çok popüler bir boyutlardır ve çok çeşitli günlük ev cihazlarının yanı sıra bazı endüstriyel ürünlerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Pilsan Elektronik stoklarında Geniş bir AAA ve AA pil yelpazesine sahibiz ve bazen ihtiyaçlarınıza en uygun türün hangisi olduğunu bilmek zor olabilir. En iyi pilleri seçme konusunda yardıma veya tavsiyeye ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz! Burada gördüğünüz piller alkalin Powerline serisi AAA ve AAA pillerdir, 

     Pilsan elektronik stoklarımızda Duracell, Energizer, Varta, Orion ve Panasonic gibi önde gelen üreticilerin AA ve AAA pillerini bulabilirsiniz. Gereksinimlerinize bağlı olarak küçük veya büyük miktarlarda pil stokları sağlayabiliriz.

 

 

 

Alkalin Pillerin Dünyası.,

   Alkalin pillerin kimyasalları elektrot olarak çinko ve manganez dioksit içeren tek kullanımlık pillerdir. Bu pillerde kullanılan alkali elektrolit, potasyum veya sodyum hidroksittir. Bu piller, çinko karbon ( Heavy Duty Piller, Super Heavy Duty Piller, Zinc Carbon Piller) pillerden daha iyi bir enerji yoğunluğuna ve sızıntı olmasına karşı direnç sağlayan sabit bir voltaja sahiptir. Bunun asıl sebebi ise, daha saf ve daha yoğun olan manganez dioksit anot malzemesinden kaynaklanmaktadır ve böylece iç bileşenlerin kapladığı alanı azalmaktadır. Global pazardaki kullanıcıların bir çoğu , nikel metal hidrit ve lityum-iyon gibi şarj edilebilir kimyalara odaklanmış durumdadır. Ancak ALKALIN Pillerin değeri artık daha çok anlaşılmaya başlamıştır.

 

    Özellikle Kuzey Amerika ve Avrupa bölgelerinde, alkalin piller pazarda en çok tercih edilen batarya çeşitleridir. Ancak artık günümüzde , Doğu Avrupa, Asya Pasifik ve Latin Amerika bölgeleride bu pillerin farkına varmakta ve pazarda güçlü bir büyüme hızı göstermektedir.. Bunun asıl nedeni ise bu bölgelerde daha önceleri çok ucuz oldukları için tercih edilen çinko karbon pillerden alkalin pillere geçiş sürecinde olmalarıdır. Ayrıca, alkalin pil pazarında önemli bir paya sahip olan Orta Doğu ve Afrika ülkeleri de bu pillerin kullanımında yukarı bir eğim sağlamaktadır.

 

 

Başlıca Kullanım Alanları

Alkalin Piller, elektronik cihazlarınıza maksimum güç sağlamak için üretilmiştir, 

Başlıca kullanım alanları aşağıdaki gibidir.,

*kablosuz klavyeler, *radyolar, *kapı kilitleri, *saatler, *elektronik diş fırçaları, *uzaktan kumandalar, *el fenerleri, *oyuncaklar, *dijital kameralar, *kablosuz fareler, *lazerli teraziler, *hesap makineleri, *garaj kapısı kumandaları, *karbon monoksit dedektörleri, *alarm sensörleri, *kan basıncı monitörleri, *ölçüm cihazları,*bebek monitörleri, *kan şekeri monitörleri ve daha fazla elektronik cihazlarınız için. 

 

 

Alkalin piller tehlikeli midir?

      Alkalin piller ve Diğer Bütün Pil çeşitleri, geçerli yönergeler ve amaçlanan amaç doğrultusunda kullanılırsa tehlikeli değildir.

    Pilleri amacı dışında kullanmak, içlerini açmaya çalışmak, ateşe atmak, kırmak veya parçalamak Kendinize ve etrafınıza zarar vermenize neden olabilir

 

 

Pil Çeşitlerinde Güvenlik.,

     Kullanılmış pillerinizi asla çöpe , toprağa ve ateşe atmayınız.. biten pillerinizi en yakın pil toplama kutusuna bırakınız. Bütün pilleri (Dolu Pil veya Boş Pil) Çocuklardan uzak tutunuz. Alkalin piller,özellikle endüstriyel ve ev tipi cihazlarda yoğun olarak kullanılmaktadır, bu pillerin boyutları da oldukça farklıdır (AAA Boy pil, AA Kalem Boy Pil, C Orta Boy Pil, D Büyük Boy Kalın Piller, 9V Kare Piller gibi tek olarak veya Gruplanmış halde kullanılabilir). Bu nedenle pillerin çocuklar tarafından istemeyerek de olsa yutulma riski vardır.  

   

 

    Panasonic Alkalin bataryaları Pilsan Elektronik Firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz. Dünyamızda her yıl yüzlerce pil yutma vakası gerçekleşmektedir ve bu kazaların yarısından fazlasını 6 yaşın altındaki çocuklar oluşturmaktadır. Uzaktan kumanda, oyuncak ve kumandalı anahtarlıklar gibi cihazlar küçüldükçe, daha fazla pil kullanımına ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer tedavi edilmez ve acil müdehale edilmez ise yutulmuş bir pil, iki saat gibi kısa bir sürede ölümcül hale gelebilen zararlı bir kimyasal reaksiyona neden olabilir. Çocuğunuzun herhangi bir pil yuttuğunu düşünüyorsanız hemen bir acil servise başvurunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panasonic Powerline ALKALIN PIL ÇEŞİTLERİ

 

No

Pilsan Stok Kodu

MARKA

Paket Tipi

Type

Model

Ambalaj

VOLT

Üretim Yeri

Ağırlık

Ölçü

Benzer Modeller

PDF

 

 

 

 

 

Type

Ambalaj içi

V

 

GR

mm

Pilsan Elektronik ve Diğer Global market benzerleri

 

1

100.002.0024.502

Panasonic

Shrink

Alkaline

AAA

2’Li

1,5

Belçika

11,0

10,5 x 44,5

AAA, LR3, LR03, MN2400, AM4, AAA micro, PC1500, 4003

 

2

100.002.0030.212

Panasonic

Kartela

Alkaline

AAA

10’Lu

1,5

Belçika

11,0

10,5 x 44,5

AAA, LR3, LR03, MN2400, AM4, AAA micro, PC1500, 4003

 

3

100.002.0050.504

Panasonic

Shrink

Alkaline

AA

4’Lü

1,5

Belçika

23,0

14.5 x 50,5

AA, MN1500, LR6, PC1500, E91, AM3, LR6/M, KAA, 4006

 

4

100.002.0060.212

Panasonic

Kartela

Alkaline

AA

10’Lu

1,5

Belçika

23,0

14.5 x 50,5

AA, MN1500, LR6, PC1500, E91, AM3, LR6/M, KAA, 4006

 

Pil Grubu Üretimi

Yüksek Kapasiteli Pil Grupları

Özel olarak üretilmiş pil grupları, özellikle endüstride büyük avantaj sağlayarak projenize doğrudan katkı sağlar. Pil gruplarını monte ederken daha yüksek bir güvenlik standardına ulaşmak için, kapsamlı bir kalite güvence sürecinden geçiyoruz.

Lityum İyon Pil Grubu Sistemleri
100%
LiFePO4 Pil Grubu Sistemleri
100%
Ni-Cd Pil Grubu Sistemleri
100%
Ni-Mh Pil Grubu Sistemleri
100%
Li-SOCI2 Pil Grubu Sistemleri
100%

Bugün İletişime Geçin

Projelerinize destek olabilmek için satış ve teknik destek ekibimize iletişim formumuz üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yalnızca performansı optimize etmekle kalmıyoruz!

Aynı zamanda orijinal üretim yapan iş ortaklarımızın gereksinimlerini karşılayan tüm ürünlerden yüksek kaliteli, güvenilir, özel pil grupları tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. Şirket içi devre ve dizayn tasarımı dahil olmak üzere lityum iyon pil sistemlerinin  üretiminde uzmanız; teknik uzmanlığımız ve yazılım bilgimizle, projeleriniz için en güvenli ve en iyi eşleşmeyi garanti ediyoruz.

İŞ SÜREÇLERİMİZ

Yeni nesil elektrikli araçlara güç sağlıyoruz

Enerji ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek kaliteli lityum iyon entegre pil çözümleri sunuyoruz. Elektrikli araçlar, elektrikli ulaşım, endüstriyel ve ticari pazarlar için lityum iyon pil sistemlerinin yanı sıra büyük ölçekli enerji depolama sistemleri tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. 

01

İletişim Formu

Web sitemiz üzerinden iletişim formumuzu doldurun. Form üzerindeki ilgili alanda projenizi açıklayın. İletişim Bilgilerinizi eksiksiz olarak bize iletin.

02

Müşteri Danışmanı

Form bize ulaştıktan sonra müşteri danışmanımız iletişim bilgileriniz üzerinden size ulaşarak detaylı bilgi için randevu planlayalım.

03

Prototip Oluşturma

Proje detaylarınız için bir prototip oluşturduktan sonra sistemleriniz için uygunluğunu birlikte kontrol edelim ve sistemin geliştirilmesini sağlayalım.

04

Projeniz Hazır!

Test ve kalite süreçlerinden sonra projenizin üretimine başlayalım ve proje bitim tarihinde size teslim ederek başarılarınıza ortak olalım!

1998 yılından kurulan “Pilsan Elektronik” kurulduğu günden bu güne kadar kendine ilke olarak güven, kalite, süreklilik ve yeniliği temel edinmiştir.

Sektördeki Yenilikleri Önce Siz Öğrenin!

Pilsan Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.

error: Bu içerik kopyalanamaz! (Pilsan Elektronik)