Henza

HENZA Lityum Demir Fosfat (LiFePO4) Piller 

    HENZA pilleri en yüksek düzeyde güvenilirliğin gerekli olduğu uygulamalar için önerilir. Şirketin ürün yelpazesinde bulunan LiFepo4, Lityum Demir fosfat (LiFePO4) piller, bir tür lityum iyon (Li-Ion) şarj edilebilir pildir. Daha geleneksel kobalt bazlı Li-ion pillere göre avantajları vardır, daha yüksek güç çıkışı, daha hızlı şarj imkanı, daha azaltılmış ağırlık ve daha uzun kullanım ömrü gibi.

 

GENEL BAKIŞ.,

   Lityum Demir Fosfat (LiFePO4 Piller) piller ilk olarak 2000’li yılların başında ortaya çıktı ve robotik sistemlerde ve enerji depolamada sistemlerinde giderek daha fazla tercih edilir olmuştur. Lityum Demir Fosfat (LiFePO4 piller) piller 3.2 V nominal gerilime sahiptir , birçok pile oranla daha hafif, daha yüksek kapasiteli, daha uzun ömürlü ve yüksek sıcaklıklarda dayanıklı ve kararlı pil gerektiren uygulamalar için mükemmel bir tercihdir.

 

LİTYUM DEMİR FOSFAT HÜCRELERİ.:

     Pilsan Elektronik’te uzun yıllardır Lityum Demir Fosfat pil (LiFePO4 Piller) hücrelerini kullanarak özel pil paketleri üretiyoruz. HENZA ve ORION Markaları ile tercih edilen çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.,

   HENZA Markasının ürün yelpazesinde yüksek kaliteli LiFePO4 piller ile kurşun-asit aküler yer almaktadır. Hücre güvenliği, güvenilirliği ve kullanım ömrünün mükemmel birleşimi, Henza Markamızı aranan, tercih edilen çözüm ortağı pil üreticileri arasına yerleştirmektedir.

      Uzun yıllardır Endüstriyel ve Son Kullanıcı müşterilerine geniş ürün yelpazesi ile Pil, Batarya ve Akü Çözümleri sunan Henza Pil Markamız, günlük hayatımızda sıkça karşılaşmış olduğumuz, Lityum Piller, Kuru Bakımsız Aküler gibi bir çok farklı alanda, farklı voltaj ve özelliklere sahip Pil Çeşitleri ile hizmet vermektedir.

     Son Kullanıcı Ürünlerinin yanı sıra Endüstriyel Kullanımlar içinde Pil Çeşitleri olan Nikel Kadmiyum – NiCd Piller, Nikel Metal Hidrit – NiMh Piller, Lityum Demir Fosfat piller (LiFePO4 Piller),  Lityum iyon – Li-ion Piller gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

     İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, Pilsan Elektronik’de mutlaka bir batarya çözümü vardır. AA boy pillerden AAA boy pillere, C boy pillerden, D boy pillere hatta 9V pil çeşitlerine, Şarjlı pillerde, LiFepo4 Pillerde, Li-ion Pillerde, Alkalin Pillerde veya Lithium Pillerde ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli teknolojilerdeki özel pil boyutlarına Pilsan Elektronik olarak sahibiz bazen stoklarımızda erken biten ürünler olabiliyor, mutlaka ilgilendiğiniz ürün için bizi arayınız veya e-mail    ( bilgi@pilsanelektronik.com  ) yolu ile sorunuz. Pilsan Elektronik’de birçok ihtiyaca cevap verebilecek farklı alternatif ürünlerde sunabiliyoruz

HENZA Lityum Demir Fosfat (LiFePO4) Piller 

Başlıca Uygulama Alanları: 

 

*Golf Araçlarında,

*Kişisel Hizmet Araçları,

*Ticari  Hizmet Araçları,

*Forklif – Transpalet – AGV,

*Solar Enerji Depolama Sistemlerinde,

*Elektrikli ulaşım araçları ve Temizlik Araçları,

*Tekneler – Yelkenli, Motor Boat,

*Kampçılar – Karavan…vb.

 

 

 

LiFepo4 piller tehlikeli midir?

     LFP / LiFepo4 piller ve Diğer Bütün Pil çeşitleri, geçerli yönergeler ve amaçlanan amaç doğrultusunda kullanılırsa tehlikeli değildir.

Pilleri amacı dışında kullanmak, içlerini açmaya çalışmak, ateşe atmak, kırmak veya parçalamak kendinize ve etrafınıza zarar vermenize neden olabilir..

       Kullanılmış pillerinizi asla çöpe , toprağa veya ateşe atmayınız.. biten pillerinizi en yakın pil toplama kutusuna bırakınız. Bütün pilleri ( Dolu Pil veya Boş Pil) Çocuklardan uzak tutunuz.


 LFP / LiFepo4 pilleri, kişisel tüketicilere satılmak veya kişisel tüketiciler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. LFP / LiFepo4 Pillerin yanlış kullanımıyla ilişkili bilinen ciddi yangın ve patlama risklerinden son kullanıcıları korumak için tasarlanmış gerekli güvenlik sistemlerini içeren ürünler için yalnızca yetenekli üreticilere satılmak ve bunlar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. LFP / LiFepo4 pilleri Pilsan Elektronik Firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

LFP / LiFePO4  Serisi Piller

 

 

 

 

No

Pilsan Stok Kodu

MARKA

KISA KOD

MODEL

TYPE

KAPASITE

ANLIK-A

VOLTAJ

Ölçü

AĞIRLIK

PDF

 

 

 

 

 

 

MAH

A

V

mm

GR

 

1

137.008.0100.101

HENZA

32700

IFR32700

BAŞSIZ

6000 MAH

3C x 18A

3,20 V

32,40 x 70,00

140,00 GR

 

 

  

 

        

Sayfayı paylaş :

Pil Grubu Üretimi

Yüksek Kapasiteli Pil Grupları

Özel olarak üretilmiş pil grupları, özellikle endüstride büyük avantaj sağlayarak projenize doğrudan katkı sağlar. Pil gruplarını monte ederken daha yüksek bir güvenlik standardına ulaşmak için, kapsamlı bir kalite güvence sürecinden geçiyoruz.

Lityum İyon Pil Grubu Sistemleri
100%
LiFePO4 Pil Grubu Sistemleri
100%
Ni-Cd Pil Grubu Sistemleri
100%
Ni-Mh Pil Grubu Sistemleri
100%
Li-SOCI2 Pil Grubu Sistemleri
100%

Bugün İletişime Geçin

Projelerinize destek olabilmek için satış ve teknik destek ekibimize iletişim formumuz üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yalnızca performansı optimize etmekle kalmıyoruz!

Aynı zamanda orijinal üretim yapan iş ortaklarımızın gereksinimlerini karşılayan tüm ürünlerden yüksek kaliteli, güvenilir, özel pil grupları tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. Şirket içi devre ve dizayn tasarımı dahil olmak üzere lityum iyon pil sistemlerinin  üretiminde uzmanız; teknik uzmanlığımız ve yazılım bilgimizle, projeleriniz için en güvenli ve en iyi eşleşmeyi garanti ediyoruz.

İŞ SÜREÇLERİMİZ

Yeni nesil elektrikli araçlara güç sağlıyoruz

Enerji ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek kaliteli lityum iyon entegre pil çözümleri sunuyoruz. Elektrikli araçlar, elektrikli ulaşım, endüstriyel ve ticari pazarlar için lityum iyon pil sistemlerinin yanı sıra büyük ölçekli enerji depolama sistemleri tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. 

01

İletişim Formu

Web sitemiz üzerinden iletişim formumuzu doldurun. Form üzerindeki ilgili alanda projenizi açıklayın. İletişim Bilgilerinizi eksiksiz olarak bize iletin.

02

Müşteri Danışmanı

Form bize ulaştıktan sonra müşteri danışmanımız iletişim bilgileriniz üzerinden size ulaşarak detaylı bilgi için randevu planlayalım.

03

Prototip Oluşturma

Proje detaylarınız için bir prototip oluşturduktan sonra sistemleriniz için uygunluğunu birlikte kontrol edelim ve sistemin geliştirilmesini sağlayalım.

04

Projeniz Hazır!

Test ve kalite süreçlerinden sonra projenizin üretimine başlayalım ve proje bitim tarihinde size teslim ederek başarılarınıza ortak olalım!

1998 yılından kurulan “Pilsan Elektronik” kurulduğu günden bu güne kadar kendine ilke olarak güven, kalite, süreklilik ve yeniliği temel edinmiştir.

Sektördeki Yenilikleri Önce Siz Öğrenin!

Pilsan Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.

error: Bu içerik kopyalanamaz! (Pilsan Elektronik)