Energizer

Energizer Alkaline Bataryalar 

        Merkezi ABD’de St. Louis, Missouri’de bulunan Energizer Holdings, Inc., Dünyanın en büyük birincil pilleri ve ayrıca taşınabilir aydınlatma ürünleri üreticilerindendir, Dünyaca tanınan markaları Energizer, Eveready, Rayovac ve Varta gibi birçok tüketici ürünleri sunarken misyonu, tüketicilere ve müşterilere daha iyi hizmet vererek kategorilerinde lider olmaktır.

    Energizer® markası, dünyanın ilk yenilikleri ve gelişmekte olan teknolojileri ile eş anlamlıdır. Energizer isminin bir diğer anlamı ise ” ENERJI VEREN”‘dir. Batarya Çeşitleri ve Portatif Aydınlatmaların ötesinde, gerçek ürün anlayışı, sizlerin beklediğinizden daha fazlasını yapabilmek, sizlerin keyfini çıkarabilmeniz ve sizlerin başarabilmeniz için pozitif enerji yaratmaktır.

 

    Başlangıcından bu yana Energizer, tüketici pillerinin üretiminde bir dünya lideri haline gelmektedir.. Energizer® marka adı altında tüm tüketici ve endüstriyel uygulamalar için daha birçok farklı çeşitlerde ürün mevcuttur., Energizer’de ürün yelpazesi çok geniştir.

   Alkalin piller, lityum piller, şarj edilebilir NiMH piller, Şarj edilemeyen pil çeşitleri, işitme cihazı pilleri, aydınlatma Led Fener, Kafa Lambası çeşitleri ve Şarj cihazları gibi daha birçok tüketici ihtiyacı olan ürün çeşitlerine sahiptir. 

 

   İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, Pilsan Elektronik’de mutlaka bir batarya çözümü vardır. AA boy pillerden AAA boy pillere, C boy pillerden, D boy pillere hatta 9V pil çeşitlerine, Şarjlı pillerde, LiFepo4 Pillerde, Li-ion Pillerde, Alkalin Pillerde veya Lithium Pillerde ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli teknolojilerdeki özel pil boyutlarına Pilsan Elektronik olarak sahibiz bazen stoklarımızda erken biten ürünler olabiliyor, mutlaka ilgilendiğiniz ürün için bizi arayınız veya e-mail ( info@pilsanelektronik.com  ) yolu ile sorunuz. Pilsan Elektronik’de birçok ihtiyaca cevap verebilecek farklı alternatif ürünlerde sunabiliyoruz. 

 

 

GENEL BAKIŞ.,

Energizer Pilleri- Enerji Verici Piller

     Energizer pillerinde Pilsan elektronik farklı seçenekler sunmaktadır..,

Alkalin pil serimizde aşağıdaki 4 farklı modelimizi inceleyebilir ve satış temsilcilerimizden yardım talep edebilirsiniz. Pilsan elektronik ‘de her cihazınıza uygun bir Energizer Pil mutlaka mevcuttur.

Energizer Alkalin pil serimiz, Energizer Industrial Alkalin Pilleri, Energizer Max Alkalin Piller, Energizer MaxPlus Alkalin Piller ve Energizer Power Alkalin Piller.

 

 

 

 

Başlıca Kullanım Alanları

Alkalin Piller, elektronik cihazlarınıza maksimum güç sağlamak için üretilmiştir, 

Başlıca kullanım alanları aşağıdaki gibidir.,

*kablosuz klavyeler, *radyolar, *kapı kilitleri, *saatler, *elektrikli kalemtraşlar, *elektronik diş fırçaları, *uzaktan kumandalar, *el fenerleri, *oyuncaklar, *dijital kameralar, *kablosuz fareler, *lazerli teraziler, *hesap makineleri, *garaj kapısı kumandaları, *karbon monoksit dedektörleri, *alarm sensörleri, *kan basıncı monitörleri, *ölçüm cihazları,*bebek monitörleri, *kan şekeri monitörleri ve daha fazla elektronik cihazlarınız için. 

(Şarj edilemez) Alkaline pil teknolojisini şarj edilebilir diğer pil teknolojileri ile karıştırmayınız.

 

 

Energizer Industrial Alkalin Pilleri :

     Energizer Endüstriyel Serisi Alkalin piller, profesyonel uygulamalar için özel olarak tasarlanmış çoklu ambalajlı alkalin pillerdir, Tüm endüstriyel ve ticari uygulamalarda son derece iyi performansa sahip mükemmel enerji çözümü sağlayan bu pillerimiz. Hızlı ve kolay kullanım için cihazlarınızda beklenen enerji gereksinimlerini en üst düzeyde karşılamaktadır. Güçlü ve güvenilir pillerdir ayrıca Hızlı kullanım için özel ambalajlanmış pillerimizdir, Pilsan elektronik firmamızda her çeşit energizer alkalin pil bulunmaktadır,          Yüksek kalitede, Endüstri cihazları ve Ticaret için özel olarak üretilmiş bu pillerimizin raf ömürleri yaklaşık 10 yıldır. Yüksek deşarj akımlarıyla  ideal pillerimizdendir.

Energizer endüstriyel Alkalin pillerin mükemmel kalitesi ile paranızın karşılığını tam olarak alabilmektesiniz.. Ticari kullanım için özel olarak ambalajlanan Energizer Industrial alkalin serisi, toplu ambalajlarda bulunan yüksek kaliteli alkalin pillerden oluşan bir seridir. Pilsan elektronik firmamızda en sık kullanılan pilleri C, D, 9V 12’li kutularda, AAA ve AA 10’Lu  paketlerde sunulmaktadır. Energizer Industrial Alkalin pilleri, en yüksek standartlara göre üretilmiştir ve toplu olarak tedarik edilebilmektedir, bu özellik sayesinde zaman kaybetmeden pilsan elektronik satış temsilcilerimizden sipariş verilebilirsiniz , 

    Energizer Alkaline INDUSTRIAL ile bir pil serisi değil aynı zamanda Pilsan Elektronik dağıtım sistemi ile güvenli bir enerji sunuyoruz. Tüm dünyada kullanımınız için LR03/AAA, LR06/AA, LR14/C, LR20/D ve 9V blok tipi ambalajlar ile mevcuttur.

 

Energizer Max Alkalin Piller :

      Yakın zamanda Energizer Ultra+ serisinden sonra yenilenen ve  markalanan Energizer Max alkalin piller, AA, AAA, C, D ve 9V boyutlarında bulunan yüksek performanslı uzun ömürlü alkalin pillerimizdendir. aynı zamanda Ultra+ güç sızdırmazlığı teknolojisine sahip bu piller, güçlerini yaklaşık olarak 10 yıla kadar saklı tutacaktır ( tahmini RAF ömrüdür) , yani doğru saklama koşullarında uzun süreli kullanılmaması bile energizer Max serisi pilleri boşaltmaz ve gerektiğinde performanslarını etkilemez. ( Raf Ömrü için bazı etkenler – Serin ve kuru yerde saklanmalı, Rutubet olmamalı, Direk Güneş ışığına maruz kalmamalı, aşırı ısıya maruz kalmamalı.. gibi ) Pilsan elektronik ‘de cihazınız için uygun bir Energizer pili mutlaka vardır.

 

 

     Energizer Max Alkalin pillerinin yüksek kapasitesi ve uzun ömrü, bu pillerin el fenerleri, oyuncaklar, saatler gibi sürekli kullanılmayan yüksek enerji tüketen cihazlara güç sağlamak için ideal kılmaktadır ve 9V Max pil serimiz, duman alarmları için mükemmel bir tercihdir.

 

Energizer MaxPlus Alkalin Piller :

     Modeli, dizaynı değiştirilmiş ve daha iyileştirilmiş olan MaxPlus Alkalin pillerimiz,   Energizer Advanced pillerin yerini almakta ve yüksek enerji tüketen cihazlarda daha güçlü performans sunmaktadır. Bu pillerimizin en çok tercih edildiği alanlar arasında dijital fotoğraf makinaları ve ekipmanları, el tipi kameralar, kablosuz bilgisayar aksesuarları ve uzaktan TV/ses kontrol cihazları veya kumandaları  gelmektedir.

 

     Energizer MaxPlus LR6/AA pillerimiz, Alkali kimyaya sahip pillerimizdendir ve ultra düşük kendi kendine deşarj oranı olan bu pillerimizin gücü on iki yıla kadar saklama ömrü oranına sahiptir (uygun koşullarda saklamak şartı ile) . Ev, ofis veya işyerlerinizdeki bir çok cihaz için yedek pil olarak alıp çekmecenizde güvenle bekletebilirsiniz. Pilsan elektronik ‘de cihazınız için uygun bir Energizer pili mutlaka vardır.

 

     Çevre dostu ve uzun ömürlü olan Energizer MaxPlus pillerimiz ilave civa veya kadmiyum içermemektedir. Pillerimizde Anlık Pik akım kapasitesi, nominal olarak 1,5 Volt’ta 2.500 mA/h ‘dir, kullanım anında yaklaşık olarak iki yıla kadar sızıntıya karşı dayanıklıdır. Tek kullanım için tasarlanmış olan bu pillerimizin önerilen çalışma sıcaklık limitleri -18°C (minimum) ve 55 santigrat arasıdır (maksimum).

 

Energizer Power Alkalin Piller :

     Energizer Classic Alkalin olarakda adlandırılan Energizer Alkalin Power Pillerimiz, az tüketen günlük elektronik cihazlarınız için mükemmel bir tercihdir. Diğer pillerimizden daha düşük bir maliyet amaçlanarak çoklu ambalaj olarak sunulmaktadır, bu uygun maliyetli pillerimiz, Energizer pil markamızın daha düşük bir fiyat ile sunduğu ve günlük enerji ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek Alkalin pil çeşidimizdir.

 

     Tercihen uzaktan kumandalar, dijital saatler veya diğer düşük enerji ihtiyacı olan cihazlarınız için ideal pilimizdir, Energizer Power Alkalin serisi pillerimiz Pilsan elektronik stoklarında AA Kalem pil ve AAA ince kalem pil boyutlarında ,12’Li ambalaj olarak mevcuttur. Pilsan elektronik ‘de cihazınız için uygun bir Energizer pili mutlaka vardır.

 

Pillerde Güvenlik / Energizer Çocuklarımızın pillerden Korunmasına yardımcı olmaktadır. 

    Energizer Alkalin Bataryaları Pilsan Elektronik Firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz. Dünyamızda her yıl yüzlerce pil yutma vakası gerçekleşmektedir ve bu kazaların yarısından fazlasını 6 yaşın altındaki çocuklar oluşturmaktadır. Uzaktan kumanda, oyuncak ve kumandalı anahtarlıklar gibi cihazlar küçüldükçe, daha fazla pil kullanımına ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer tedavi edilmez ve acil müdehale edilmez ise yutulmuş bir pil, iki saat gibi kısa bir sürede ölümcül hale gelebilen zararlı bir kimyasal reaksiyona neden olabilir. Çocuğunuzun herhangi bir pil yuttuğunu düşünüyorsanız hemen bir acil servise başvurunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

ENERGIZER INDUSTRIAL ALKALIN PIL ÇEŞİTLERİ

 

No

Pilsan Stok Kodu

MARKA

Model

Type

Model

Ambalaj

VOLT

Ağırlık

Ölçü

Benzer Modeller

PDF

 

 

 

 

 

Type

Ambalaj içi

V

GR

mm

Pilsan Elektronik ve Diğer Global market benzerleri

 

1

121.005.0100.111

Energizer

Industrial

Alkaline

AAA

10’Lu

1,5

11,5

10,5 x 44,5

AAA, LR3, LR03, MN2400, AM4, AAA micro, PC1500, 4003

 

2

121.005.0100.110

Energizer

Industrial

Alkaline

AA

10’Lu

1,5

23,0

14.5 x 50,5

AA, MN1500, LR6, PC1500, E91, AM3, LR6/M, KAA, 4006

 

3

121.005.0120.112

Energizer

Industrial

Alkaline

C

12’Li

1,5

66,0

26,2 x 50

C, LR14, MN1400, LR14/L, AM2, 4014, AM-2, BABY

 

4

121.005.0130.112

Energizer

Industrial

Alkaline

D

12’Li

1,5

139,0

34,2 x 61,5

D, LR20, MN1300, MX1300, LR20/XL, AM-1, AM1, MONO

 

5

121.005.0140.112

Energizer

Industrial

Alkaline

9V

12’Li

9v

45,0

48,5 x 26,5 x 17,5

E-BLOCK,6LR1, PC1604, 6AM-6, 4022, 6AM6,9V, MN1604

 

 

 

 

 

 

 

 

ENERGIZER MAX ALKALIN PIL ÇEŞİTLERİ

 

No

Pilsan Stok Kodu

MARKA

Model

Type

Model

Ambalaj

VOLT

Ağırlık

Ölçü

Benzer Modeller

PDF

 

 

 

 

 

Type

Ambalaj içi

V

GR

mm

Pilsan Elektronik ve Diğer Global market benzerleri

 

1

121.016.0020.102

Energizer

MAX

Alkaline

AAA

2’Li

1,5

11,5

10,5 x 44,5

AAA, LR3, LR03, MN2400, AM4, AAA micro, PC1500, 4003

 

2

121.016.0025.104

Energizer

MAX

Alkaline

AAA

4’Lü

1,5

11,5

10,5 x 44,5

AAA, LR3, LR03, MN2400, AM4, AAA micro, PC1500, 4003

 

3

121.016.0050.102

Energizer

MAX

Alkaline

AA

2’Li

1,5

23,0

14.5 x 50,5

AA, MN1500, LR6, PC1500, E91, AM3, LR6/M, KAA, 4006

 

4

121.016.0055.104

Energizer

MAX

Alkaline

AA

4’Lü

1,5

23,0

14.5 x 50,5

AA, MN1500, LR6, PC1500, E91, AM3, LR6/M, KAA, 4006

 

5

121.016.0120.002

Energizer

MAX

Alkaline

C

2’Li

1,5

66,2

26,2 x 50

C, LR14, MN1400, LR14/L, AM2, 4014, AM-2, BABY

 

6

121.016.0115.102

Energizer

MAX

Alkaline

D

2’Li

1,5

139,0

34,2 x 61,5

D, LR20, MN1300, MX1300, LR20/XL, AM-1, AM1, MONO

 

7

121.016.0130.101

Energizer

MAX

Alkaline

9V

Tek’Li

9v

45,6

48,5 x 26,5 x 17,5

E-BLOCK,6LR1, PC1604, 6AM-6, 4022, 6AM6,9V, MN1604

 

 

 

 

 

 

ENERGIZER Max Plus ALKALIN PIL ÇEŞİTLERİ

 

No

Pilsan Stok Kodu

MARKA

Çeşit

Type

Model

Ambalaj

VOLT

Ağırlık

Ölçü

Benzer Modeller

PDF

 

 

 

 

 

Type

Ambalaj içi

V

GR

mm

Pilsan Elektronik ve Diğer Global market benzerleri

 

1

121.015.0050.102

Energizer

Max Plus

Alkaline

AAA

2’Li

1,5

11,5

10,5 x 44,5

AAA, LR3, LR03, MN2400, AM4, AAA micro, PC1500, 4003

 

2

121.015.0055.104

Energizer

Max Plus

Alkaline

AAA

4’Lü

1,5

11,5

10,5 x 44,5

AAA, LR3, LR03, MN2400, AM4, AAA micro, PC1500, 4003

 

3

121.015.0020.102

Energizer

Max Plus

Alkaline

AA

2’Li

1,5

23,0

14.5 x 50,5

AA, MN1500, LR6, PC1500, E91, AM3, LR6/M, KAA, 4006

 

4

121.015.0025.104

Energizer

Max Plus

Alkaline

AA

4’Lü

1,5

23,0

14.5 x 50,5

AA, MN1500, LR6, PC1500, E91, AM3, LR6/M, KAA, 4006

 

 

 

 

 

 

 

 

ENERGIZER Power ALKALIN PIL ÇEŞİTLERİ

 

No

Pilsan Stok Kodu

MARKA

Çeşit

Type

Model

Ambalaj

VOLT

Ağırlık

Ölçü

Benzer Modeller

PDF

 

 

 

 

 

Type

Ambalaj içi

V

GR

mm

Pilsan Elektronik ve Diğer Global market benzerleri

 

1

121.013.0010.101

Energizer

Power

Alkaline

AAA

12’Li

1,5

11,5

10,5 x 44,5

AAA, LR3, LR03, MN2400, AM4, AAA micro, PC1500, 4003

 

2

121.013.0020.101

Energizer

Power

Alkaline

AA

12’Li

1,5

23,0

14.5 x 50,5

AA, MN1500, LR6, PC1500, E91, AM3, KAA, 4006, AM-3

 

Pil Grubu Üretimi

Yüksek Kapasiteli Pil Grupları

Özel olarak üretilmiş pil grupları, özellikle endüstride büyük avantaj sağlayarak projenize doğrudan katkı sağlar. Pil gruplarını monte ederken daha yüksek bir güvenlik standardına ulaşmak için, kapsamlı bir kalite güvence sürecinden geçiyoruz.

Lityum İyon Pil Grubu Sistemleri
100%
LiFePO4 Pil Grubu Sistemleri
100%
Ni-Cd Pil Grubu Sistemleri
100%
Ni-Mh Pil Grubu Sistemleri
100%
Li-SOCI2 Pil Grubu Sistemleri
100%

Bugün İletişime Geçin

Projelerinize destek olabilmek için satış ve teknik destek ekibimize iletişim formumuz üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yalnızca performansı optimize etmekle kalmıyoruz!

Aynı zamanda orijinal üretim yapan iş ortaklarımızın gereksinimlerini karşılayan tüm ürünlerden yüksek kaliteli, güvenilir, özel pil grupları tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. Şirket içi devre ve dizayn tasarımı dahil olmak üzere lityum iyon pil sistemlerinin  üretiminde uzmanız; teknik uzmanlığımız ve yazılım bilgimizle, projeleriniz için en güvenli ve en iyi eşleşmeyi garanti ediyoruz.

İŞ SÜREÇLERİMİZ

Yeni nesil elektrikli araçlara güç sağlıyoruz

Enerji ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek kaliteli lityum iyon entegre pil çözümleri sunuyoruz. Elektrikli araçlar, elektrikli ulaşım, endüstriyel ve ticari pazarlar için lityum iyon pil sistemlerinin yanı sıra büyük ölçekli enerji depolama sistemleri tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. 

01

İletişim Formu

Web sitemiz üzerinden iletişim formumuzu doldurun. Form üzerindeki ilgili alanda projenizi açıklayın. İletişim Bilgilerinizi eksiksiz olarak bize iletin.

02

Müşteri Danışmanı

Form bize ulaştıktan sonra müşteri danışmanımız iletişim bilgileriniz üzerinden size ulaşarak detaylı bilgi için randevu planlayalım.

03

Prototip Oluşturma

Proje detaylarınız için bir prototip oluşturduktan sonra sistemleriniz için uygunluğunu birlikte kontrol edelim ve sistemin geliştirilmesini sağlayalım.

04

Projeniz Hazır!

Test ve kalite süreçlerinden sonra projenizin üretimine başlayalım ve proje bitim tarihinde size teslim ederek başarılarınıza ortak olalım!

1998 yılından kurulan “Pilsan Elektronik” kurulduğu günden bu güne kadar kendine ilke olarak güven, kalite, süreklilik ve yeniliği temel edinmiştir.

Sektördeki Yenilikleri Önce Siz Öğrenin!

Pilsan Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.

error: Bu içerik kopyalanamaz! (Pilsan Elektronik)