Duracell

Duracell Alkaline Bataryalar 

    Hikayemiz, 1920’lerin başında yaratıcı bir bilim adamı olan Samuel Ruben ve istekli tungsten filaman tel üreticisi Philip Rogers Mallory ile başlıyor. Ruben, bir deney için ihtiyaç duyduğu bir ekipmanı istemek için P.R. Mallory Şirketine geliyor. Ama Ruben ve Mallory bir fırsat görüyor: Ruben’in yaratıcı dehasıyla Mallory’nin üretim gücünü birleştirmek. Mallory’nin 1975’teki ölümüne kadar devam eden ortaklıkları, Duracell International’ın temellerini atıyor.

  Şirketin ilk alkalin pilleri, Mallory markasıyla pazarlanıyor. Bu yeni nesil piller, yüksek enerji tüketimli, dahili flaşlı Kodak Instamatic kameralar için özel üretiliyor ve teslim ediliyor. 1965’te Duracell marka isminin tanıtılmasının yanında, tüketici odaklı programlar ve ürünler başlıyor. Piller doğrudan, kayıt cihazları ve el telsizleri gibi yeni nesil taşınabilir tüketici cihazları üreten Agfa, Kodak ve Polaroid’e teslim ediliyor. 1969’da Duracell, Apollo 11 programının bir parçası haline geliyor ve Ay’daki ilk pil unvanını kazanıyor.

   Duracell’in ayıcık maskotu “Duramaz”, Türkiye’deki insanlara Duracell pillerinin normal ve ucuz çinko karbon pillere göre çok daha uzun kullanım ömrüne sahip olduğunu anlatıyor. Duracell pilleriyle çalışan Ayıcık, diğer pillerle girdiği her yarışta kazanıyor ve bu başarısını bugün de sürdürüyor. Duracell’in diğer ülkelerdeki maskotu Tavşancık; Asyadan Avustralya’ya, Kolombiya’dan Hırvatistan ve daha bir çok ülkeye kadar dünyanın her yerini dolaşırken Duracell Ayıcığı “Duramaz” sadece Türkiye’de yaşıyor. Duramaz kişisel enerji kategorisine tutku ve canlılık gibi karakter özellikleri eklerken, aynı zamanda Duracell pillerinin uzun kullanım ömrünü kanıtlıyor. “Duramaz”, onlarca yıldır gelişerek zamana ayak uydurmuştur. “Duramaz’ın” evrimi, Duracell pillerinin ve enerji ürünlerinin kalitesindeki ve gücündeki sürekli gelişmelere paralellik göstermektedir. Bugün Duracell Ayıcığı “Duramaz” Duracell’in neden sürekli kazandığını kanıtlamaktadır.

         

Tüketiciler için en önemli olan cihazlara güç vermek

Ortalama olarak dünya çapında her saniye 63 Duracell ürünü satılıyor ve gitgide daha fazla pilli cihaz piyasaya sürülüyor. Tüketicilerin zihinlerinde, Duracell Ayıcığı ve “Bakır Baş” etiketi pille eş anlamlı ve bizler de yeni talep alanlarına karşılık vererek bu gücümüzden faydalanmayı hedefliyoruz.

Hedefimiz, tüketiciler için en önemli cihazlara güç gerektiğinde birinci seçim olmak ve ortaklarımız için uzun vadeli değer ve başarı üretmektir.

   Duracell’in inovasyon çalışmaları, bugün de tüm cihazlar dahilinde en iyi ve en güçlü alkalin pilimiz olan Duracell Turbo Max gibi ürünlerle devam etmektedir. Ar-Ge alanında yapılan ciddi yatırımlar, Duracell ürünlerinin her konuda en güvenilir ürünler olmasını sağlamaktadır: en son yüksek performanslı akıllı oyuncak ve bilgisayar oyunu konsollarından, akıllı telefonları hızla değiştiren taşınabilir güç teknolojilerine kadar.

 

 

GENEL BAKIŞ.,

     Duracell, dünyanın en büyük pil üreticilerinden biridir. Teknolojik olarak geliştirilmiş Duracell pilleri Hem standart pilleri hem de özel tasarlanmış pil ürünleri, alarm sistemlerinde, elektronik ve tıbbi cihazlarda, akıllı ölçüm sistemlerinde, RFID tanımlama sistemlerinde, askeri teçhizatlarda ve daha birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Duracell Alkalin Bataryaları Pilsan Elektronik Firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz.

      İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, Pilsan Elektronik’de mutlaka bir batarya çözümü vardır. AA boy pillerden AAA boy pillere, C boy pillerden, D boy pillere hatta 9V pil çeşitlerine, Şarjlı pillerde, LiFepo4 Pillerde, Li-ion Pillerde, Alkalin Pillerde veya Lithium Pillerde ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli teknolojilerdeki özel pil boyutlarına Pilsan Elektronik olarak sahibiz bazen stoklarımızda erken biten ürünler olabiliyor, mutlaka ilgilendiğiniz ürün için bizi arayınız veya e-mail ( info@pilsanelektronik.com  ) yolu ile sorunuz. Pilsan Elektronik’de birçok ihtiyaca cevap verebilecek farklı alternatif ürünlerde sunabiliyoruz

 

Başlıca Kullanım Alanları

Alkalin Piller, elektronik cihazlarınıza maksimum güç sağlamak için üretilmiştir, 

Başlıca kullanım alanları aşağıdaki gibidir.,

*kablosuz klavyeler, *radyolar, *kapı kilitleri, *saatler, *elektrikli kalemtraşlar, *elektronik diş fırçaları, *uzaktan kumandalar, *el fenerleri, *oyuncaklar, *dijital kameralar, *kablosuz fareler, *lazerli teraziler, *hesap makineleri, *garaj kapısı kumandaları, *karbon monoksit dedektörleri, *alarm sensörleri, *kan basıncı monitörleri, *ölçüm cihazları,*bebek monitörleri, *kan şekeri monitörleri ve daha fazla elektronik cihazlarınız için. 

(Şarj edilemez) Alkaline pil teknolojisini şarj edilebilir diğer pil teknolojileri ile karıştırmayınız.

 

 

 

 

Duracell BASIC Güç Pilleri :

     Bir çok müşteri her hangi bir alkalin pil alırken DURACELL Pilleri kadar uzun süre dayanıp dayanmayacağını sormaktadır, Aslında insanlar farkında olmadan diğer alkalin pilleri DURACELL BASIC Plus ile kıyaslamaktadır.

     Duracell Basic piller uzun ömürlüdür ve güvenilir güç sağlamaktadır. Bu çok yönlü piller, uzaktan kumandalardan, oyuncaklara ve elektrikli diş fırçalarına kadar çok sayıda orta ila düşük enerji tüketen aletlerde mükemmel şekilde çalışmaktadır. Duracell’in bu serisi, yüksek kaliteli, pazar lideri bir güç kaynağı sağlamak için akıllıca tasarlanmıştır. En yeni süper iletken grafit teknolojisine sahiptirler ve her bir pil, voltaj ve kaçaklar açısından test edilmektedir. Duracell Alkalin Bataryaları Pilsan Elektronik Firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz. Duracell Basic tek kullanımlık piller, eski teknoloji birincil (tek kullanımlık) alkali pillere göre çevreye daha duyarlıdır. Toksik civa içermezler. Ayrıca uzun ömürleri, sonuçta daha az pilin atılması gerektiği anlamına gelmektedir ve tüm ambalajlar %85 oranında geri dönüştürülmüş kartondan yapılmaktadır.

Duracell Basic pilleri en sık kullanılan boyutlarda üretilmiştir: AA, AAA, C, D ve 9V, Bir DURACELL ,Duracell alkalin pil aldığınızda verdiğiniz ücretin karşılığını mutlaka alırsınız.

 

Duracell Optimum Alkalin Piller :

    Duracell Optimum serisi Alkalin piller, Duracell markasının bu zamana kadarki en yenilikçi teknolojisi kullanılarak üretilmiş olan, üstün kaliteli pillerden oluşmaktadır. Bu piller, bazı cihazlarda %200’e varan ekstra ömür sayısı ve ekstra güç sağlamaktadır. Bu özellik sayesinde  motorlu araçların daha uzun süre kullanımı, kablosuz kumandalar gibi diğer aygıtlarada daha uzun süre güç sağlaması olduğu anlamına gelmektedir. Tüm bu özellikler, Duracell pillerin alternatiflerine kıyasla daha yüksek çalışma voltajına sahip olmasını sağlayan yüksek teknolojili alkalin kimyasının yanı sıra yeni OPTIMUM sistemi sayesindedir. Duracell Optimum Alkalin Bataryaları Pilsan Elektronik Firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz. Duracell Optimum Serisi tamamen geri dönüştürülebilir ambalajlarda sunulmaktadır, Duracell Optimum serisi, popüler AA Kalem Boy ve AAA ince Kalem boyutlarından oluşur.

 

Duracell SIMPLY Alkalin Serisi Piller :

     Duracell serisine aşina olan müşterilerimiz, Simply pillerin çoklu ambalaj ile üretilmiş daha ekonomik üstün kaliteli piller olduğundan emin olabilirler. 20’Li Kartela

Duracell SIMPLY piller, yüksek enerji tüketen uygulamalarda daha iyi performans gösterecek şekilde daha yüksek standartlarda üretilmiştir. 

    TV film setlerinde, Hastanelerdeki günlük ölçüm Cihazlarında ve üretim hatlarında en çok tercih edilen ürünlerdir. 20’li Kartela ile toplu olarak paketlenirler, bu da paketleme maliyetlerini düşürür ve sizin için daha düşük bir fiyatla sonuçlanır. Bu ambalaj aynı zamanda “çevre dostu olmanıza” yardımcı olmak için atıkları da azaltır.

Duracell Simply Alkalin Serisi kullanıcılarının yıllardır keyifle kullandığı güvenilir gücün mükemmel bir devamlılığıdır. Duracell Simply Alkalin Bataryaları Pilsan Elektronik Firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz.

 

Pillerde Güvenlik / Duracell Çocuklarımızın pillerden Korunmasına yardımcı olmaktadır. 

    Duracell Alkalin Bataryaları Pilsan Elektronik Firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz. Dünyamızda her yıl yüzlerce pil yutma vakası gerçekleşmektedir ve bu kazaların yarısından fazlasını 6 yaşın altındaki çocuklar oluşturmaktadır. Uzaktan kumanda, oyuncak ve kumandalı anahtarlıklar gibi cihazlar küçüldükçe, daha fazla pil kullanımına ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer tedavi edilmez ve acil müdehale edilmez ise yutulmuş bir pil, iki saat gibi kısa bir sürede ölümcül hale gelebilen zararlı bir kimyasal reaksiyona neden olabilir. Çocuğunuzun herhangi bir pil yuttuğunu düşünüyorsanız hemen bir acil servise başvurunuz.

 

 

 

 

 

DURACELL BASIC ALKALIN PIL ÇEŞİTLERİ

 

No

Pilsan Stok Kodu

MARKA

Çeşit

Model

Ambalaj

VOLT

Type

Ağırlık

Ölçü

Benzer Modeller

PDF

 

 

 

 

Type

Ambalaj içi

V

 

GR

mm

Pilsan Elektronik ve Diğer Global market benzerleri

 

1

113.002.0050.502

DURACELL

BASIC

AAA

2’Li

1,5

Alkaline

11,0

10,5 x 44,5

AAA, LR3, LR03, MN2400, AM4, micro, PC1500, 4003, MX2400

 

2

113.002.0060.504

DURACELL

BASIC

AAA

4lü

1,5

Alkaline

11,0

10,5 x 44,5

AAA, LR3, LR03, MN2400, AM4, micro, PC1500, 4003, MX2400

 

3

113.002.0200.502

DURACELL

BASIC

AA

2’Li

1,5

Alkaline

24,0

14.5 x 50,5

AA, MN1500, LR6, PC1500, E91, AM3, LR6/M, KAA, 4006, AM-3

 

4

113.002.0210.504

DURACELL

BASIC

AA

4lü

1,5

Alkaline

24,0

14.5 x 50,6

AA, MN1500, LR6, PC1500, E91, AM3, LR6/M, KAA, 4006, AM-4

 

5

113.002.0400.502

DURACELL

BASIC

C

2’Li

1,5

Alkaline

71,0

26,2 x 50

C, LR14, MN1400,  AM2, 4014, AM-2, BABY,MN1400B2PLUS

 

6

113.002.0500.502

DURACELL

BASIC

D

2’Li

1,5

Alkaline

145,0

34,2 x 61,5

D, LR20, MN1300, MX1300, LR20/XL, AM-1, AM1, MONO

 

7

113.002.0600.501

DURACELL

BASIC

9V

Tek’Li

9v

Alkaline

46,0

48,8 x 26 x 16,9

E-BLOCK,6LR1, PC1604, 6AM-6, 4022, 6AM6,9V, MN1604

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DURACELL OPTIMUM  ALKALIN PIL ÇEŞİTLERİ

 

No

Pilsan Stok Kodu

MARKA

Çeşit

Model

Ambalaj

VOLT

Type

Ağırlık

Ölçü

Benzer Modeller

PDF

 

 

 

 

Type

Ambalaj içi

V

 

GR

mm

Pilsan Elektronik ve Diğer Global market benzerleri

 

8

100.004.0030.101

DURACELL

OPTIMUM

AAA

4lü

1,5

Alkaline

13,0

10,5 x 44,5

AAA, LR3, LR03, MN2400, AM4, PC1500, 4003, MX2400

 

9

100.004.0030.102

DURACELL

OPTIMUM

AA

4lü

1,5

Alkaline

24,0

14.5 x 50,5

AA, MN1500, LR6, PC1500, E91, AM3, KAA, 4006, AM-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DURACELL SIMPLY  ALKALIN PIL ÇEŞİTLERİ

 

No

Pilsan Stok Kodu

MARKA

Çeşit

Model

Ambalaj

VOLT

Type

Ağırlık

Ölçü

Benzer Modeller

PDF

 

 

 

 

Type

Ambalaj içi

V

 

GR

mm

Pilsan Elektronik ve Diğer Global market benzerleri

 

10

100.004.0030.102

DURACELL

SIMPLY

AAA

20’Li

1,5

Alkaline

11,0

10,5 x 44,5

AAA, LR03, MN2400, AM4,  PC1500, 4003, MX2400

 

11

100.004.0095.101

DURACELL

SIMPLY

AA

20’Li

1,5

Alkaline

24,0

14.5 x 50,5

AA, MN1500, LR6, PC1500, E91, AM3, 4006, AM-4

Pil Grubu Üretimi

Yüksek Kapasiteli Pil Grupları

Özel olarak üretilmiş pil grupları, özellikle endüstride büyük avantaj sağlayarak projenize doğrudan katkı sağlar. Pil gruplarını monte ederken daha yüksek bir güvenlik standardına ulaşmak için, kapsamlı bir kalite güvence sürecinden geçiyoruz.

Lityum İyon Pil Grubu Sistemleri
100%
LiFePO4 Pil Grubu Sistemleri
100%
Ni-Cd Pil Grubu Sistemleri
100%
Ni-Mh Pil Grubu Sistemleri
100%
Li-SOCI2 Pil Grubu Sistemleri
100%

Bugün İletişime Geçin

Projelerinize destek olabilmek için satış ve teknik destek ekibimize iletişim formumuz üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yalnızca performansı optimize etmekle kalmıyoruz!

Aynı zamanda orijinal üretim yapan iş ortaklarımızın gereksinimlerini karşılayan tüm ürünlerden yüksek kaliteli, güvenilir, özel pil grupları tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. Şirket içi devre ve dizayn tasarımı dahil olmak üzere lityum iyon pil sistemlerinin  üretiminde uzmanız; teknik uzmanlığımız ve yazılım bilgimizle, projeleriniz için en güvenli ve en iyi eşleşmeyi garanti ediyoruz.

İŞ SÜREÇLERİMİZ

Yeni nesil elektrikli araçlara güç sağlıyoruz

Enerji ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek kaliteli lityum iyon entegre pil çözümleri sunuyoruz. Elektrikli araçlar, elektrikli ulaşım, endüstriyel ve ticari pazarlar için lityum iyon pil sistemlerinin yanı sıra büyük ölçekli enerji depolama sistemleri tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. 

01

İletişim Formu

Web sitemiz üzerinden iletişim formumuzu doldurun. Form üzerindeki ilgili alanda projenizi açıklayın. İletişim Bilgilerinizi eksiksiz olarak bize iletin.

02

Müşteri Danışmanı

Form bize ulaştıktan sonra müşteri danışmanımız iletişim bilgileriniz üzerinden size ulaşarak detaylı bilgi için randevu planlayalım.

03

Prototip Oluşturma

Proje detaylarınız için bir prototip oluşturduktan sonra sistemleriniz için uygunluğunu birlikte kontrol edelim ve sistemin geliştirilmesini sağlayalım.

04

Projeniz Hazır!

Test ve kalite süreçlerinden sonra projenizin üretimine başlayalım ve proje bitim tarihinde size teslim ederek başarılarınıza ortak olalım!

1998 yılından kurulan “Pilsan Elektronik” kurulduğu günden bu güne kadar kendine ilke olarak güven, kalite, süreklilik ve yeniliği temel edinmiştir.

Sektördeki Yenilikleri Önce Siz Öğrenin!

Pilsan Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.

error: Bu içerik kopyalanamaz! (Pilsan Elektronik)