Aspilsan

Aspilsan Lityum-iyon pilleri (Li-ion)

     ASPİLSAN Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1981 yılında Türkiye Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. ASPİLSAN Enerji Türk Silahlı Kuvvetleri’ni Güçlendirme Vakfı (TSKGV) firmasıdır ve hissesinin %98.32’si TSKGV’ye aittir.

   ASPİLSAN Enerji 1985 yılında telsiz bataryaları üretmeye; 1993 yılında ise Ni-Cd kimyasında havacılık ve helikopter bataryaları üretmeye başlamıştır. 1996 senesine kadar ASPİLSAN Enerji şarj edilebilir Ni-Cd pillerini Varta lisansı ile üretmiştir.

 

    %100 yerli sermaye ile kurulan ASPILSAN Türkiye’nin ilk LI-ION Batarya üreticisi olmuştur. Yine aynı isim ile “Aspilsan” markası altında üst düzey elektronik ve iletişim cihazları için yüksek kapasiteli enerji hücreleri üretmeye odaklanmıştır. Aspilsan marka Li-ion Pilleri Pilsan Elektronik Firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz.

     ASPİLSAN Enerji, Lityum iyon Şarj Edilebilir Silindirik Hücresi ASPİLSAN INR18650A28’in Haziran 2022’de seri üretimine başlamış olup, Avrupa’da lityum iyon 18650 pillerin seri üretimini yapan ilk firmadır. Hücrenin tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi tamamen yerli ve millidir. Hücrenin tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları ASPİLSAN Enerji’ye aittir. Pilsan Elektronik Aspilsan Li-ion pillerinde yetkili bayidir.

 

   Aspilsan, lityum iyon silindirik hücre üretmektedir. Silindirik hücresi “18650” ana modeldir: çap 18 mm x yükseklik 65 mm. Aspilsan Li-Ion hücrelerden şarj edilebilir piller tasarlarken ve üretirken, pilleri aşırı şarja, aşırı derin deşarjlara, kısa devrelere ve yüksek sıcaklıklara karşı korumak için elektronik bir devre (BMS) kullanmak gerekir; bunların tümü şarj edilebilir pillere zarar gelmesini ,yangına veya patlamaya sebeb olmasını engellemek içindir.

 

   Başlıca Uygulama Alanları:
Profesyonel elektronik ekipman, elektrikli el aletler, taşınabilir cihazlar, elektrikli bahçe aletleri, elektrik motorları (elektrikli bisikletler, scooterler, elektrikli araçlar), vb.

 

Aspilsan 18650 pillerin Kullanım uyarıları: 

  Aspilsan bazı bireysel tüketicilerin silindirik lityum-iyon pil hücrelerini (“Li-ion Piller”) tehlike yaratacak sistemler için kullanılmasını tavsiye etmez : e-Sigaralar ve elektronik sigara ürünlerinde değiştirilebilir veya şarj edilebilir ayrı Li-Ion Hücreler gibi. Li-Ion Hücrelerin bu cihazlarda kötüye kullanılması son derece ciddi yaralanmalara sebeb olabilir. 

  Aspilsan pilleri, bu cihazlarda orijinal veya yedek güç kaynakları olarak bireysel tüketicileri asla yetkilendirmemiştir, onaylamamıştır ,e-sigara , elektronik sigara ve Vape Ürünleri için satışı veya kullanımı amaçlanmamıştır, tavsiye etmemiştir.

 

Aspilsan Bataryalar için aşağıdaki tavsiyeler uyarı niteliğindedir:

1- Aspilsan Li-Ion Pillerinin, değiştirilebilir ve şarj edilebilir Li-Ion Piller içeren e-Sigara veya Vape Ürünleri üreticileri tarafından kullanılmasına izin vermemiştir, vermemektedir.

2-Aspilsan Firması herhangi bir perakendeciye, distribütöre veya e-ticaret web sitesine, değiştirilebilir ve şarj edilebilir Li-Ion Hücreler içeren e-Sigaralarda veya Vape Ürünlerinde kullanılmak üzere kendi Li-Ion Hücrelerini pazarlaması ve satması için yetki vermemiştir, vermemektedir.

3- Herhangi bir üçüncü tarafa, değiştirilebilir ve şarj edilebilir ayrı Li-Ion Piller içeren herhangi bir e-Sigara ve Vape Ürünleri için Aspilsan ürünlerinin kullanılmasını önerme yetkisi vermemiştir.

 

   Aspilsan Li-Ion Hücreleri, tüketicilere satılmak veya tüketiciler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. Li-ion Pillerin yanlış kullanımıyla ilişkili bilinen ciddi yangın ve patlama risklerinden son kullanıcıları korumak için tasarlanmış gerekli güvenlik sistemlerini içeren ürünler için yalnızca yetenekli / yetkin üreticilere satılmak ve bunlar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Aspilsan marka Li-ion Pilleri Pilsan Elektronik Firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz 

         

ASPILSAN  INR18650A28  Li-ion Pil Detayı : 

No

Pilsan Stok Kodu

MARKA

TYPE

KISA KOD

MODEL

KAPASITE

Deşarj akımı – DEVAMLI 

Maks. Deşarj akımı  – ANLIK

VOLTAJ

Ölçü

AĞIRLIK

PDF

 

 

 

 

 

 

MAH

A

A

V

mm

GR

 

1

125.002.0028.101

Aspilsan

18650

A28

INR18650A28

2800 MAH

0,56A

14A

3,65 V

18,30 x 65,00

47,00 GR

 

Pil Grubu Üretimi

Yüksek Kapasiteli Pil Grupları

Özel olarak üretilmiş pil grupları, özellikle endüstride büyük avantaj sağlayarak projenize doğrudan katkı sağlar. Pil gruplarını monte ederken daha yüksek bir güvenlik standardına ulaşmak için, kapsamlı bir kalite güvence sürecinden geçiyoruz.

Lityum İyon Pil Grubu Sistemleri
100%
LiFePO4 Pil Grubu Sistemleri
100%
Ni-Cd Pil Grubu Sistemleri
100%
Ni-Mh Pil Grubu Sistemleri
100%
Li-SOCI2 Pil Grubu Sistemleri
100%

Bugün İletişime Geçin

Projelerinize destek olabilmek için satış ve teknik destek ekibimize iletişim formumuz üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yalnızca performansı optimize etmekle kalmıyoruz!

Aynı zamanda orijinal üretim yapan iş ortaklarımızın gereksinimlerini karşılayan tüm ürünlerden yüksek kaliteli, güvenilir, özel pil grupları tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. Şirket içi devre ve dizayn tasarımı dahil olmak üzere lityum iyon pil sistemlerinin  üretiminde uzmanız; teknik uzmanlığımız ve yazılım bilgimizle, projeleriniz için en güvenli ve en iyi eşleşmeyi garanti ediyoruz.

İŞ SÜREÇLERİMİZ

Yeni nesil elektrikli araçlara güç sağlıyoruz

Enerji ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek kaliteli lityum iyon entegre pil çözümleri sunuyoruz. Elektrikli araçlar, elektrikli ulaşım, endüstriyel ve ticari pazarlar için lityum iyon pil sistemlerinin yanı sıra büyük ölçekli enerji depolama sistemleri tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. 

01

İletişim Formu

Web sitemiz üzerinden iletişim formumuzu doldurun. Form üzerindeki ilgili alanda projenizi açıklayın. İletişim Bilgilerinizi eksiksiz olarak bize iletin.

02

Müşteri Danışmanı

Form bize ulaştıktan sonra müşteri danışmanımız iletişim bilgileriniz üzerinden size ulaşarak detaylı bilgi için randevu planlayalım.

03

Prototip Oluşturma

Proje detaylarınız için bir prototip oluşturduktan sonra sistemleriniz için uygunluğunu birlikte kontrol edelim ve sistemin geliştirilmesini sağlayalım.

04

Projeniz Hazır!

Test ve kalite süreçlerinden sonra projenizin üretimine başlayalım ve proje bitim tarihinde size teslim ederek başarılarınıza ortak olalım!

1998 yılından kurulan “Pilsan Elektronik” kurulduğu günden bu güne kadar kendine ilke olarak güven, kalite, süreklilik ve yeniliği temel edinmiştir.

Sektördeki Yenilikleri Önce Siz Öğrenin!

Pilsan Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.

error: Bu içerik kopyalanamaz! (Pilsan Elektronik)