test

Alkalin

Alkalin pillerin bilinen en temel özelliği, sıradan (çinko-karbon) pillerin aksine, daha yüksek enerji yoğunluğuna ve daha uzun raf ömrüne sahiptir. Alkalin piller, kapasite kaybı olmadan daha uzun süre saklanabilirler ve akmaya karşı daha dayanıklı pillerdir. Güç tüketiminin nispeten orta veya yüksek olduğu elektronik cihazlarda çok fazla tercih edilen pil çeşitidir – bunlar taşınabilir müzik aletleri , radyolar, el fenerleri veya oyuncaklar olabilir.

Alkalin pillerin en yaygın boyutları AA (LR6) ve AAA (LR03) pillerdir. Alkalin pillerin bilinen farklı boyutlarıda mevcuttur., : LR14 (C), LR20 (D), 6LR61 (9V, popüler tanım LR9’dur), gibi diğer ölçülerde de alkalin pil çeşitleri mevcuttur..

Alkalin Pil Teklifi

Pilsan Elektronik Firması, yalnızca markalı üreticilerin AA pillerini ve AAA pillerini sunmamaktadır kendi markamız ORION Alkalin pilleri ve HENZA Alkalin Pilleri de müşterilerimiz tarafından çokça tercih edilmektedir., hem toptan müşterilere ayrılmış toplu setler halinde hem de perakende müşterilere yönelik paketlerde – 2 , 4 , veya 12 parça halinde paketlenmiş olarak alkalin pil çeşitlerimizi görebilirsiniz. 

Pilsan Elektronik stoklarında sunulan en popüler alkalin piller arasında AA Energizer Alkalin piller, AAA ORION Alkalin piller, AA Duracell Endüstriyel piller, AA Duracell Basic piller, AA Varta Alkalin piller veya AA Varta Endüstriyel piller bulunur.

Alkalin Pillerde Pazar Durumu :

Alkalin piller, ABD’de üretilen pillerin %80’ini ve dünya çapında üretilen 10 milyardan fazla üretimin kendisidir. Japonya’da alkalin piller, tüm birincil pil satışlarının %46’sını oluştururken. İsviçre’de alkalin piller tüm pil satışlarının %68’ini, Birleşik Krallık’ta %60’ını ve AB’de %47’sini oluşturmaktadır.

Sayfayı paylaş :

Sorunuz mu var ?

Hemen bizimle iletişime geçin!

1998 yılından kurulan “Pilsan Elektronik” kurulduğu günden bu güne kadar kendine ilke olarak güven, kalite, süreklilik ve yeniliği temel edinmiştir.

Sektördeki Yenilikleri Önce Siz Öğrenin!

Pilsan Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.

error: Bu içerik kopyalanamaz! (Pilsan Elektronik)